انصاری‌فرد، تنها لژیونر ایرانی هفته اول لیگ اروپا

آ. ا. ک آتن در حضور ۶۱ دقیقه‌ای مهاجم ایرانی خود شکست سنگینی برابر براگا متحمل شد....

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب رقابت‌های هفته اول فصل جدید لیگ اروپا، تیم آ. ا. ک آتن که کریم انصاری‌فرد را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ پنج‌شنبه شب در ورزشگاه مونیسیپال به مصاف تیم براگا پرتغال رفت.

انصاری‌فرد در دقیقه ۶۱ و در زمانی که نتیجه بازی یک بر صفر به سود براگا بود، از زمین خارج شد که پس از آن تیم پرتغالی دو گل دیگر وارد دروازه آ. ا. ک آتن کرد تا به برتری ۳ بر صفر خانگی دست پیدا کند.

مهاجم ایرانی آ. ا. ک آتن که حضور ثابت در تمام مسابقات این فصل سوپر لیگ یونان داشته و گل صعودشان در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا برابر ولفسبورگ آلمان را به ثمر رسانده بود، در حضور ۶۱ دقیقه‌ای مقابل براگا پرتغال یک شوت داخل چارچوب، یک برتری در دوئل‌های زمینی و هوایی، یک بار گرفتن خطا و ۱۵ لمس توپ داشت.

به غیر از کریم انصاری‌فرد که برای نماینده فوتبال یونان به میدان رفت، علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی و صادق محرمی برای تیم‌های رویال آنتورپ بلژیک، خنت بلژیک و دینامو زاگرب کرواسی در هفته اول لیگ اروپا به میدان نرفتند و نیمکت‌نشین بودند؛ همچنین اللهیار صیادمنش نیز در فهرست مسابقه زوریا لوهانسک اوکراین برابر لستر سیتی حضور نداشت.

آنتورپ بلژیک در شب نیمکت‌نشینی بیرانوند به برتری ۲ بر یک خارج از خانه مقابل لودوگورتس بلغارستان رسید، خنت بدون حضور میلاد محمدی با یک گل در زمین لیبرتس چک شکست خورد و دینامو زاگرب نیز که محرمی را جزو نفرات ذخیره داشت، به تساوی برابر فاینورد هلند دست یافت.

تگ ها


علیرضا بیرانوند آنتورپ آ ا ک آتن کریم انصاری‌فرد میلاد محمدی صادق محرمی کرواسی یونان دینامو زاگرب