انصاری فرد: سال دردناکی بود، معذرت از هوادارن آاک

کریم انصاری‌فرد، ستاره ایرانی آاک، بابت عملکرد این فصل این تیم از هواداران عذرخواهی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، آاک در ادامه روند ناامید کننده خود شب گذشته با تساوی ۱-۱ برابر آستراس تریپلیس متوقف شد و مهاجم ایرانی این تیم تاکید کرد که فصل بد این تیم با هیچ چیزی نجات پیدا نمی کند.

کریم انصاری فرد گفت: " سال بسیار سخت و پیچیده ای بود. ما موفق نبودیم اما من کسی نیستم که بتوانم اتفاقات رخ داده را تحلیل کنم. لحظات خوب و بدی وجود داشته اما در عین حال نمی توانم بگویم که اشتباهی رخ داده است. افراد بزرگ در راس باشگاه حضور دارند که تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی را انجام می دهند. آاک تیم بزرگی است و باید نمایش بهتری داشته باشیم و فصل آینده با شایستگی بیشتری عمل کنیم."

انصاری فرد در ادامه گفت: "کار من به عنوان مهاجم گلزنی است اما وقتی موفق به انجام آن نمی شوم سعی می‌کنم به شکل‌های دیگر به تیم کمک کنم. حقیقت این است که سال دردناکی برای ما بود و نتوانستیم به موفقیت برسیم. تلاش کردیم اما موفق نشدیم بنابراین از هوادارانمان عذرخواهی می کنم. من هم خوب کار نکردم. ما تلاش خواهیم کرد تا در فصل جدید به همراه هم تیمی هایم بتوانیم پیشرفت داشته باشیم و بهتر از اینها عمل کنیم."

در مورد نتیجه در طرابلس: "این بازی سختی بود که در آن به گل رسیدیم؛ می توانستیم یک گل دیگر بزنیم اما بدشانس بودیم.  آستراس تیم خوبی است. آن ها همچنین گلزنی کردند و فکر می کنم نتیجه عادلانه ای بود. اکنون ما بازی با آریس را پیش رو داریم و این آخرین مسابقه ای است که امسال باید برنده شویم."

تگ ها


آ ا ک آتن کریم انصاری‌فرد یونان