انصاری‌فرد: ظاهرا بازی‌های لیگ مهم‌تر از تیم ملی بود!

مهاجم تیم ملی ایران از عدم انجام دیدارهای تدارکاتی و دیر آغاز شدن اردوی ملی‌پوشان گلایه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کریم انصاری‌فرد در آغاز تمرین امروز تیم ملی ایران در ورزشگاه المپیک کیش اظهار کرد: شرایط اردوی تیم خیلی خوب است. از روزی که وارد کیش شدیم، همه شرایط و امکانات برای تیم ملی فراهم شده و توانستیم تا به امروز در آرامش کامل تمرین کنیم و کارها و برنامه‌های کادر فنی را پیش ببریم که امیدوارم در روزهای آینده نیز این روند تا حضور در بحرین و مسابقات مقدماتی جام جهانی ادامه داشته باشد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر امیدوار هستند در تمام بازی‌ها به برتری برسند، عنوان کردند: همه می‌دانند که شرایط تیم ملی یک مقدار پیچیده شده، اما بنده به‌عنوان یکی از بازیکنان تیم ملی این قول را می‌دهم که بچه‌ها تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و همه توان خود را به کار می‌گیرند تا به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی برسیم.

مهاجم تیم ملی ایران اضافه کرد: در حال حاضر با یک بازی کمتر در رتبه سوم جدول گروه هستیم، اما مطمئنا اگر مسابقات شروع شود، شرایط را تغییر می‌دهیم و ۱۰۰ درصد تیم ملی جایگاه خود را پس می‌گیرد و امیدوار هستیم با دعای خیر مردم و حامیان تیم ملی از این مرحله صعود می‌کنیم و خودمان را برای مراحل بعد آماده خواهیم کرد.

انصاری‌فرد دربار همدلی ایجاد شده در تیم ملی عنوان کرد: چند سالی هست که همدلی در بین بازیکنان تیم ملی وجود دارد و به‌عنوان تیم ایران وارد عرصه جهانی می‌شود. همیشه تیم بودن ما زبانزد خاص و عام بوده و این قول را به شما می‌دهم که بچه‌ها، تیم هستند و همدل شدند تا بتوانند بهترین شرایط را فراهم کنند تا تیم ملی از این شرایط عبور کند و به جایگاه واقعی خود برسد.

او پیرامون گلایه‌های مهدی طارمی از عدم انجام دیدارهای تدارکاتی و آماده‌سازی تیم ملی گفت: مهدی طارمی آنقدر بازیکن حرفه‌ای به حساب می‌آید که اگر حرفی می‌زند، روی اصول بوده و طبیعتا اگر ما قبل از مسابقات انتخابی جام جهانی مسابقه تدارکاتی انجام می‌دادیم، خیلی بهتر بود ولی فکر می‌کنم بازی‌های لیگ برتر برای دوستان اهمیت بیشتری داشت و ما هم به آنها احترام می‌گذاریم و هیچ مشکلی نیست.

مهاجم تیم ملی ایران اضافه کرد: تمام حریفان ما با انجام دیدارهای دوستانه وارد مسابقات می‌شوند ولی تیم ما پس از چند جلسه تمرینی به بازی‌ها می‌رود و نخستین مسابقه ما، بازی رسمی تیم ملی به حساب می‌آید. قاعدتا این موارد تاثیر دارد ولی این موضوع را به فال نیک می‌گیریم، همدل‌تر خواهیم بود و به مراحل بالاتر می‌رسیم.

انصاری‌فرد در واکنش به اینکه از سازمان لیگ گلایه کرده است، گفت: من گلایه‌ای ندارم. آنهایی که در راس فوتبال هستند و به این شکل تصمیم‌گیری می‌کنند، حتما صلاح فوتبال را در این کارها می‌دانند، اما من به‌عنوان بازیکن تیم ملی نظرم را می‌گویم که اگر بازی دوستانه داشتیم و اردو چند روز زودتر شروع می‌شد، ۱۰۰ درصد شرایط بهتری داشتیم ولی امیدوارم در جایگاه فعلی نیز شرایط بهتر شود.

تگ ها


تیم ملی ایران کریم انصاری‌فرد