انصاری‌فرد: مربی جدید به زودی معرفی می‌شود/ دو بازیکن جذب خواهیم کرد

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نقل‌وانتقالات این باشگاه و انتخاب سرمربی جدید تیم توضیحاتی ارائه کرد....

به گزارش مدال  و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد انصاری فرد گفت: با منتفی شدن بازگشت آقای کالدرون تلاش مان این است که تا فردا یا دوشنبه سرمربی جدید را معرفی کنیم و حداقل 2 بازیکن جدید هم جذب خواهیم کرد. بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است. در نامه‌ای که دیشب هیئت مدیره و مدیرعامل همراه با در‌نظر گرفتن شرایط مالی عالی برای آقای کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم  ژانویه به باشگاه اعلام نماید که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است.‌ ما می خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم‌ اما برای توافق با گزینه های سرمربیگری نیاز به زمان بیشتری است.

وی عنوان کرد: ما تا آنجایی که مقدور باشد مذاکراتی که طی این مدت بین طرفین (هیئت مدیره و مدیرعامل با کالدرون ) صورت گرفته را برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم. البته قدر زحماتی که آقای کالدرون متحمل شدند را می‌دانیم، اما مسائلی هست که باید بازگو شود تا هواداران که دانستن بسیاری از اتفاقات حق آنهاست، مطلع بوده و بعد از شفاف سازی قضاوت کنند.

مدیرعامل سرخ پوشان در ادامه گفت: فقط می توانم‌ بگویم ایشان بعد از طی نزدیک ده روز و تحقق برخی خواسته هایشان از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکردند. با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیئت مدیره با مدیر برنامه های کالدرون نامه ای برای ایشان ارسال شد که حاوی نکات‌ مهمی از جمله در نظر گرفتن‌ شرایط مالی ویژه برای ایشان بود اما با این وجود پنج‌ شنبه ایشان‌ خواسته هایی مالی و غیر مالی مطرح کردند که برخی شان بسیار عجیب بود و غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره. با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه ای به ایشان داد اما امروز خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیج نکته ای درباره نقل و انتقالات و‌گزینه های خارجی یا الترناتیو ایرانی پاسخ ندادند.

انصاری‌فرد افزود: درباره مذاکراتی که از زمان بازگشت آقای کالدرون به آرژانتین تاکنون انجام‌ شد هر آنچه که اتفاق افتاده با رعایت مسائل حرفه‌ای بیان خواهد شد. چیزی برای پنهان کردن نداریم و برخی از مسائل که قابل بازگویی باشد را بیان می  کنیم و هواداران در جریان واقعیت‌ها قرار خواهند گرفت. ما شفاف سازی خواهیم کرد و‌ مستند نکاتی را می گوییم که چقدر امتیاز داده شد تا ایشان‌ برگردند اما خبری نشد. منتظر شفاف سازی همراه  با مستندات باشید و بعد قضاوت کنید.

وی در پایان و درباره انتخاب سرمربی جدید تیم تصریح کرد: مذاکراتی با دو سه گزینه‌ خوب سرمربیگری داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود. درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکراتی داشته‌ایم و همه جوانب را برای جذب بازیکن بررسی کرده و مذاکرات اولیه را انجام داده‌ایم. با برخی گزینه‌های سرمربیگری هم در این زمینه مشورت هم کرده‌ایم. هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم اما تمام تلاش‌ خود را می‌کنیم تا در این دو روز آینده بتوانیم برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد . روز یکشنبه در این رابطه بیشتر با هواداران صحبت خواهیم کرد و مسائل مربوط به اقای کالدرون را تشریح خواهیم کرد‌ و ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید و نیاورند . قطعا در انتخاب سرمربی و‌ بازیکنان خبرهای مهم و خوبی را به هواداران می دهیم.

بیشتر بخوانید:

واکنش عالیشاه به شرایطش در پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس کالدرون محمد حسن انصاری فرد وضعیت کالدرون نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات فوتبال