انصاری‌فرد: مسیرهای جایگزین را برای جبران حق پخش آماده کرده‌ایم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه موضوع حق پخش به دلایل مختلفی از سوی صداوسیما محقق نشده و ما مسیرهای جایگزین و سودآورتری را برای جبران این موضوع در نظر گرفته‌ایم....

به گزارش مدال، محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس درباره پرداخت نشدن حق پخش فوتبال و باشگاه‌ها از سوی صداوسیما گفت: متاسفانه این موضوع به دلایل مختلفی از سوی صداوسیما محقق نشده است و از آنجایی که پخش تلویزیونی منبع مهم درآمدی باشگاه‌ها و فوتبال است بزودی مسیرهای جایگزین و سودآورتری حتی بیشتر از تلویزیون برای جبران این موضوع در نظر گرفته‌ایم و به زودی آماده می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به درخواست مدیران سازمان بورس برای شفافیت و تامین شرایط لازم برای ورود به بازار بورس تصریح کرد: در کنار برند که مهترین دارایی باشگاه پرسپولیس است کارشناسان و مدیران سازمان بورس تاکید داشتند در زمینه حق پخش به عنوان دارایی مهم دیگر باشگاه بعد از برند، فعالیت‌ها و برنامه‌های خود را اعلام کنیم. 

وی با تشکر از پیگیری‌های وزیر ورزش برای واگذاری باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: قطعا همه ما با همدلی و همکاری به دنبال تامین شرایط و مقدمات خصوصی شدن باشگاه هستیم و جلسات ما با مدیران وزارتخانه و سازمان خصوصی‌سازی و بورس با مشخص شدن کارگزار رسمی باشگاه پرسپولیس جدی‌تر و عملیاتی‌تر پیگیری می‌شود.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد: من هرگز برانکو را تهدید نکردم

 

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس حق پخش تلویزیونی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال