Banner

انصاری‌فرد: مشکلات را با حمایت هواداران حل خواهیم کرد

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد طی روزهای آتی به دنبال حل مشکلات پیرامون صدور مجوز حرفه‌ای این باشگاه خواهد بود....

به گزارش مدال، محمدحسن انصاری‌فرد در رابطه با جلسه‌ای که در رابطه با حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال داشته گفت: سه روز تا حل پرونده‌های مشکل‌ساز برای حضور در لیگ قهرمانان فرصت داشتیم و با دعوت از آقای مهدی که مسئول صدور مجوز حرفه‌ای است سعی در حل مشکلات داشتیم.

وی افزود: در طول سه روز آینده باید کل موارد و صورت‌های مالی را باید جمع‌آوری کنیم و پیش‌نویس حسابرسی را به تایید برسانیم. 20 روز برای حسابرسی فرصت داریم و در تلاش هستیم کل پرونده‌های را در این مدت مختومه کنیم تا مشکلی برای حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا وجود نداشته باشد.

انصاری‌فرد در واکنش به صحبت‌های رهبری‌فرد علیه وی مدعی شد: ایشان پیشکسوت هستند و هر چه بگویند مشکلی ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: نسبت به مشکلات پرسپولیس آگاهی دارم و ان‌شاالله با حمایت هواداران و کمک خداوند متعال تمامی مشکلات را حل خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:
اعلام برنامه پرسپولیس پیش از دیدار برابر تراکتور
فرشاد احمدزاده برای مقابله با شایعات سند رو کرد+ عکس
پخش دیدار پرسپولیس و تراکتور از یک شبکه ترکیه‌ای

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس انصاری فرد انصاری فرد پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد مدیر عاملی انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس بدهی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال