Banner

انصاری‌فرد می‌تواند بیرو را مهار کند؟/جرائم مالی پرسپولیس ادامه دارد

بیرانوند در دو فصل اخیر لباس اسپانسر پرسپولیس را نمی‌پوشد و این تخلف از نظر مالی نه تنها به سود باشگاه نیست بلکه جرائم سنگین مالی را به همراه داشته است....

به گزارش مدال،بهترین دروازه بان ایران بودن و در اختیار داشتن پیراهن شماره یک تیم ملی فوتبال ایران، باعث شده دروازه بان پرسپولیس بنا به دلایلی به قرارداد با اسپانسر باشگاه پایبند نباشد!
این مقاومت بیرانوند اگرچه فصل گذشته رسانه ای شد و باشگاه پرسپولیس نیز به همین دلیل از نظر مالی جرائم سنگینی را تحمل کرد اما این گمان می رفت که در فصل جاری و با عوض شدن اسپانسر و تولید کننده البسه تیم،وضعیت متفاوت شود.اما این اتفاق رخ نداد و طبق مصاحبه رسمی مدیر بخش خاورمیانه‌ای شرکت آل‌اشپورت،علیرضا بیرانوند با لباس‌هایی متفاوت از  سایر بازیکنان پرسپولیس پا به میدان گذاشته است.موضوع زمانی جالب می شود که بدانیم اقدام بیرانوند به دروازه بان های دیگر لیگ نیز سرایت کرده و طبق همینادعا،سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال نیز این گونه عمل کرده است.موضوعی که البته با واکنش شرکت آل‌اشپورت روبرو شده است.
در این میان معلوم نیست که چرا مدیران پرسپولیس در دو فصل اخیر نتوانسته اند مقابل اقدام بیرانوند ایستاده و مانع از معرفی یک برند دیگر توسط او شوند.
اوج این اتفاق در دربی فصل گذشته رخ داد که گویا دروازه بان پرسپولیس پس از این که متوجه شد مبلغی از سوی اسپانسر پیراهن به صورت جداگانه به او پرداخت نمی شود،روز دربی با برندی متفاوت در میدان حاضر شد تا شرکت لینینگ باشگاه پرسپولیس را تهدید به جرائم سنگین مالی کند.

مروری کوتاه به تصاویر بازی های پرسپولیس و لباس بیرانوند در دو فصل اخیر به خوبی نشان می دهد که او بر خلاف سایر بازیکنان حاضر نشده لباس های شرکت لینینگ و آل اشپورت را برتن کند!این در حالی است که طبق اصول حرفه ای و قانونی او ملزم به پوشیدن لباس های اسپانسر باشگاه است و نباید مارک لباس او با سایر بازیکنان تفاوت داشته باشد! منتهی بیرانوند حتی در فینال لیگ قهرمانان آسیا هم حاضر به پوشیدن لباس اسپانسر اصلی نشده بود!
به هرحال این دروازه بان که دوران اوج خود را سپری میکند،درخواست انعقاد قرارداد جداگانه و دریافت پول برای پوشیدن لباس های لینینگ در فصل گذشته و آل اشپورت در فصل جاری را داشته و خواست او مورد موافقت دو شرکت قرار نگرفته است. به همین دلیل شرکت لینینگ فصل قبل در چند نوبت نامه نگاری مراتب اعتراض به اقدام بیرانوند را اعلام کرد و جرایم نقدی سنگینی هم در همین رابطه در نظر گرفته شد.اتفاقی که این فصل نیز بی شک تکرار شده و مصاحبه رسمی مدیر بخش خاورمیانه‌ای شرکت آل‌اشپورت این موضوع را تائید می کند.

در این میان باید منتظر بود و دید واکنش محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان یک مدیر فوتبالی به این تخطی چه خواهد بود.بسیاری از اهالی فوتبال سرپیچی بیرانوند و سرپیچی او از قوانین در فصول گذشته را به ضعف مدیران این باشگاه مرتبط دانسته و قویا اعتقاد داشتند اگر یک مدیر فوتبالی و مقتدر هدایت پرسپولیس را برعهده داشت بیرانوند هرگز نمیتوانست این طور اشکار علیه سیاست های مالی باشگاه اقدام کند. از این رو باید دید آیا محمدحسن انصاری فرد که مدیری کاملا فوتبالی محسوب می شود می تواند مقابل این اقدامات دروازه بان تیمش ایستاده و از جرائم مالی سنگین باشگاه جلوگیری کند یا او نیز مثل عرب و گرشاسبی راهی ندارد جز این که مقابل خواسته های بیرانوند کوتاه بیاید.

بیشتربخوانید:

حسینی و بیرانوند، استقلال و پرسپولیس را به دردسر انداختند!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران اسپانسر متفاوت بیرانوند انصاری فرد بیرانوند تخلف بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال