انصاری‌فرد: هزینه‌های دادگاه CAS را استقلال می‌پردازد

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس در مورد پرداخت هزینه‌های دادگاه CAS و توافق با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین سرخپوشان صحبت کرد...

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس در مورد پرداخت هزینه‌های دادگاه CAS و توافق با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین سرخپوشان صحبت کرد

به گزارش مدال، محمدحسین انصاری‌فرد پس از اعلام رأی دادگاه CAS  مبنی بر قهرمانی پرسپولیس گفت:‌ در مراسم ختم کاشانی بودیم که این خبر را شنیدیم و اینکه دادگاه بعد از چندین جلسه رای خود را صادر کرد و جام را متعلق به باشگاه پرسپولیس دانست. جام قهرمانی را هم از قبل گرفته بودیم و هر دو جام را در یک بازی خانگی تقدیم به هواداران خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مبلغ پرداخت هزینه های دادگاه CAS  گفت: از کم و کیف خبر ندارم اما  هزینه‌های این دادگاه را استقلال می پردازد زیرا استقلال شاکی این پرونده بوده است.
وی در مورد توافق با برانکو گفت: از زمانی که من به عنوان مدیرعامل به پرسپولیس آمدم وقتی اخباری مبنی بر شکایت برانکو از پرسپولیس را شنیدم به او اطلاع دادیم و اعلام کردیم که جای ما و شما در کمیته انضباطی فیفا نیست می‌توانیم با صحبت دوستانه مشکل را حل کنیم.
انصاری‌فرد افزود: چندین مرتبه از طریق ایمیل و واتساپ با برانکو در تماس بودیم امروز هم وکیل رسمی ایشان به باشگاه آمد. ما پیشنهاد خود را دادیم و ایشان هم پیشنهادشان را مطرح کردند قرار شد با برانکو جلسه‌ای بگذارد و نتیجه را به ما اعلام کند.
وی در مورد رقم توافق گفت: رقم توافق مشخص شده اما آن را اعلام نمی‌کنیم.  فکر می‌کنم ما و برانکو به توافق برسیم و مشکلی در این رابطه وجود نداشته باشد.
انصاری‌فرد در مورد راهکار پرداخت مطالبات ارزی برانکو گفت: در این زمینه مشکلی وجود ندارد و راهکار داریم و از طریق بانکی در خارج از کشور این مبلغ را پرداخت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

رای CAS اعلام شد؛ پرسپولیس قهرمان سوپرجام جنجالی

تگ ها


پرسپولیس استقلال رای دادگاه CAS رای دادگاه سوپرجام محمد حسن انصاری فرد امیر حسین فتحی مدیر عامل استقلال مدیر عامل پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال