انصاری‌فرد: وزیر ورزش پرسپولیس و استقلال را به یک چشم نگاه می‌کند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: طرح‌های بلند مدتی پیش بینی کرده‌ایم که در مرحله کارشناسی و تدوین است....

به گزارش مدال و به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدحسن انصاری فرد پس از برگزاری مجمع سالیانه این باشگاه که در دفتر وزیر ورزش و جوانان برگزار شد گفت: در ابتدا گزارشی در مورد وضعیت فعلی و همچنین چشم انداز و دورنمای باشگاه پرسپولیس را به وزیر ورزش و جوانان و اعضای مجمع ارائه کردم و سپس در خصوص صورت های مالی و بندهایی که باید اصلاح شود بحث کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در کل دو ساعت خیلی مفیدی را داشتیم و امیدواریم در مجامع آینده اشکالاتی که در صورت های مالی وجود داردرا برطرف کنیم. اکثر موارد مالی باشگاه رفع شده و بعضی پرونده ها مشکلات دادگاهی دارند که شاید در یکی دو سال آینده برطرف نشود ولی خیلی از بندها بخصوص بدهی هایی که به طلبکاران داریم را می توان با پیگیری ها تا سال آینده برطرف کرد.

وی افزود: امیدواریم روند فعلی موفقیت های باشگاه را حفظ و مشکلات را با همدلی برطرف کنیم. خوشحالم که بین هواداران، بازیکنان، کادر فنی، اعضای هیئت مدیره و پیشکسوتان باشگاه همبستگی بسیار خوبی وجود دارد و این قطعا به روند پیشرفت باشگاه بسیار کمک می کند.

انصاری فرد ضمن تقدیر از حمایت های سلطانی فر گفت: اولویت هر مدیری در باشگاه پرسپولیس و استقلال اجرای طرح های کوتاه مدت و میان مدت است ولی خوشبختانه ما طرح های بلند مدتی را هم پیش بینی کرده ایم که در مرحله کارشناسی و تدوین است تا بعد از ما هم هر مدیری آمد بتواند این راه را ادامه دهد. همین که وزیر ورزش و جوانان هر دو تیم پرطرفدار پایتخت را به یک چشم نگاه می کند از او ممنونیم و اگر حمایت های ایشان را داشته باشیم با دلگرمی بیشتری جلو می رویم که خوشبختانه این حمایت ها الان وجود دارد.

اخبار مرتبط:

حضور انصاری‌فرد در مراسم پیشکسوتان پرسپولیس/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال