انصاری‌فرد: پذیرش شرایط جدید AFC امکان‌پذیر نیست

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جلسه فدراسیون فوتبال با نمایندگان ایران و شرایط جدید کنفدراسیون آسیا برای میزبانی صحبت کرد...

به گزارش مدال، محمدحسن انصاری‌فرد پس از پایان جلسه مدیران وزارت ورزش و جوانان با مدیران باشگاه‌های حاضر در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا گفت: بیانیه رسمی را فدراسیون فوتبال منتشر کرد، اما طبق همان چیزی که قبلا گفتیم خارج از خانه بازی نمی‌کنیم.
وی در مورد اینکه AFC اعلام کرده تیم‌های ایرانی در دور رفت میهمان باشند تا بررسی‌ها انجام شود، گفت: این را هم قبول نمی‌کنیم،‌ چون تضمینی وجود ندارد در دور برگشت این اتفاق بیفتد. ممکن است بازی دور رفت برگزار شود و بعد بگویند باید بیرون از خانه بازی کنید. زیر بار این موضوع نمی‌رویم و باید هوادارانمان در ورزشگاه حضور داشته باشند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: اگر ما زیربار این داستان برویم، به غرور ملی ما آسیب زده می‌شود. ضمن اینکه تیم‌ها نتیجه نمی‌گیرند و خستگی هم نصیب تیم‌هایمان می‌شود. در این صورت از دو طرف بازنده‌ هستیم.
انصاری‌فرد عنوان کرد: از طرف ملت ما این قابل قبول نیست و به دنبال این هستیم تا در کشورمان میزبان باشیم. علیرغم اینکه AFC ظالمانه برخورد می‌کند، باب مذاکره را باز گذاشتیم و هم از اینفانتینو و هم از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستیم جلسه‌ای تشکیل دهند و در آن جلسه حرف‌هایمان را بزنیم.

بیشتر ببینید:

انصاری‌فرد و خلیل‌زاده: هرگز خارج از ایران بازی نمی‌کنیم/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس فدراسیون فوتبال ایران محمد حسن انصاری فرد لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال