انصاری‌فرد: کالدرون وقت ما را تلف کرد/ فردا مربی جدید را معرفی می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه با سه گزینه سرمربیگری در حال مذاکره است، گفت: تا فردا سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد....

به گزارش مدال، محمدحسن انصاری فرد درباره جدایی کالدرون گفت: ماجراهای زیادی در این مدت رخ داد که در یک برنامه ویژه با مستندات و مدارک گزارش مفصلی خواهم داد.

وی افزود: خیلی اتفاقات را به جان خریدیم. هواداران ما نگران بودند ولی به خاطر حفظ منافع باشگاه سکوت کردیم چون مایل بودیم کالدرون بازگردد.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جایگزین کالدرون یادآور شد: در مورد سرمربی جدید، با سه گزینه وارد مذاکره شدیم و در حال مذاکره هستیم. فعلاً نمی‌توانم نام آنها را اعلام کنم تا قرارداد امضا کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات زمستانی و مطرح شدن اسامی مختلف، یادآور شد: گزینه‌هایمان را به هر سه سرمربی معرفی کردیم که مورد تأیید قرار گرفته است. با هرکدام که به توافق برسیم، قرارداد امضا می‌کنیم. هواداران نگران نباشند. ما داریم حرفه‌ای عمل می‌کنیم و بازیکنان را با نظر سرمربی می‌گیریم.

انصاری فرد ادامه داد: متأسفانه به خاطر عدم پاسخگویی کالدرون به ما تا روز جمعه و حتی روز گذشته، وقت نقل و انتقالات خیلی برای ما کم شد ولی در عین حال کارمان را انجام دادیم. ان شاءالله با بازیکن و سرمربی خوب و هواداران می‌رویم به سمت قهرمانی.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است کالدرون از پرسپولیس شکایت کنید؟ گفت: بروید از خودش بپرسید.

مدیرعامل پرسپولیس درباره زمان مشخص شدن سرمربی این تیم گفت: ان شاءالله تا فردا سرمربی انتخاب می‌شود.

اخبار مرتبط:

آنفالوشدن کادرفنی پرسپولیس توسط صفحه رسمی باشگاه

 

انصاری‌فرد: با ۳ مربی در حال مذاکره هستیم/ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال ایران اخبار پرسپولیس پرسپولیس مدیرعامل پرسپولیس محمدحسن انصاری فرد محمد حسن انصاریفرد کالدرون وضعیت کالدرون فوتبال