انصاری‌فرد: یک ترکیب کاملا پرسپولیسی در باشگاه داریم

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان و جذب اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای صحبت کرد...

به گزارش مدال، محمدحسن انصاری‌فرد در مورد انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اینکه کالدرون سرمربی آرژانتینی که شنبه شب به ما خبر نداده بود لطف خدا و حمایت هواداران باعث شد در این دو روز در مورد جذب بازیکن با سرمربی توفیق حاصل شود. سرمربی‌ای که مورد رضایت هواداران است و اطمینان داریم با این بازیکنان، کادر فنی و هواداران می‌توانیم به چهارمین قهرمانی خود برسیم. 
وی در مورد اینکه قرارداد گل‌محمدی چقدر است، گفت: ابتدا جا دارد از مجموعه باشگاه شهر خودرو تشکر کنم که همکاری خوبی با ما داشتند. در این برهه سخت بود که سرمربی از یک تیم لیگ برتری دیگر جذب کنیم اما آنها این همکاری را با ما داشتند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه رقم قرارداد چقدر است، گفت: در مورد این موضوع قرار است او به باشگاه بیاید و صحبت کنیم پول رضایت‌نامه گل‌محمدی را به شهر خودرو داده‌ایم و مدت قرارداد ما یک سال و نیم است.
انصاری‌فرد در مورد دستیاران گل‌محمدی در پرسپولیس گفت: باید در جلسه‌ای این موضوع بررسی و او دستیارانش را معرفی کند.
وی در مورد جذب مهاجمان گفت: در حال حاضر اوساگونا را جذب کرده‌ایم، باید از سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد هم تشکر کنم که برخورد حرفه‌ای با ما داشت. ما هم با توجه به شرایط باید یک مهاجم خوب را جذب می‌کردیم، در تمام پست‌ها بازیکنان درجه یک داریم اما خط حمله را باید تقویت می‌کردیم. 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: با گزینه‌های سرمربی‌گری پرسپولیس به خصوص یحیی گل‌محمدی این موضوع را در میان گذاشتیم و آنها هم گفتند خوب است و خوشبختانه توانستیم وی را جذب کنیم.
انصاری‌فرد در مورد وضعیت افشین پیروانی در این تیم گفت: تعریف‌های خوبی در مورد اختیارات کادر فنی باشگاه داریم، پیروانی منصوب باشگاه است و به کار خود ادامه می‌دهد. او از زمانی که آمده موفق عمل کرده است حتی دیدید وقتی کالدرون گفت او را نمی‌خواهد اعلام کرد کنار می‌روم. 
وی عنوان کرد: پیروانی به کارش بازمی‌گردد خوشبختانه در حال حاضر یک ترکیب کاملاً پرسپولیسی در باشگاه حاضر است، خودم به عنوان مدیرعامل بازیکن پرسپولیس بودم و کریم باقری، یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی هم در این تیم حضور داشتند. 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا کریم باقری در کادر فنی حضور خواهد داشت گفت: انتخاب کادر بر عهده سرمربی تیم است، در مورد این موضوع جلسه خواهیم داشت، بعید به نظر می‌رسد که یحیی گل‌محمدی، کریم باقری را با توجه به زحمت‌هایی که در این چند سال برای پرسپولیس کشیده نخواهد و فکر نمی‌کنم مشکلی باشد.

اخبار مرتبط:

انصاری فرد: با آمدن یحیی، تیم کاملا پرسپولیسی خواهد شد / ویدیو

تگ ها


محمد حسن انصاری فرد یحیی گل محمدی اوساگونا کریم باقری افشین پیروانی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال