انصاری : پرسپولیس آماده رقابت در هر سه جام است

مدافع ملی پوش پرسپولیس معتقد است تیمش در پیش فصل یارگیری خوبی کرده و آماده رقابت در هر سه جام است ......

مدافع ملی پوش پرسپولیس معتقد است تیمش در پیش فصل یارگیری خوبی کرده و آماده رقابت در هر سه جام است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، محمد انصاری مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس درباره آمادگی این تیم برای حضوری قدرتمند در لیگ هفدهم اظهار کرد: تیم بازیکنان خوبی را جذب کرده است. فردا راهی اوکراین می شویم تا اردوی آمادگی خود را در این کشور ادامه دهیم. امیدواریم امسال بتوانیم علاوه بر موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا، مجددا در لیگ برتر قهرمان شده و جام حذفی را نیزبه دست آوریم.

وی درباره رقابتش در خط دفاع پرسپولیس با وجود اضافه شدن شجاع خلیل زاده و حضور سید جلال حسینی و محسن ربیع خواه اظهار کرد: به هر حال پرسپولیس تیمی است که باید برای حضور در ترکیب اصلی آن تلاش کرد. فلسفه برانکو به گونه ای بوده است که به بازیکنی بها می دهد که تمام تلاش خود را برای تیم انجام دهد. من نیز تمام سعی خود را می کنم تا در لیست 11 نفره از سوی پرسپولیس باشم. امیدوارم تیم همانند پارسال روند خوبی داشته باشد و بتوانیم در هر سه جام مدعی باشیم.

به گزارش ایسنا، مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی با مدیریت محمد انصاری عصر امروز افتتاح شد. انصاری در این باره گفت: باید فضای ورزش و تفریح را در کودکان و نوجوانان به وجود آورد. مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی این فرصت را به کودکان و نوجوانان می دهد که علاوه بر ورزش قهرمانی، به ورزش پهلوانی نیز بپردازند و چه الگویی بهتر از شهید هادی. بچه های ما باید بدانند که شهید ابراهیم هادی می تواند سرلوحه ای برای ورزش پهلوانی آن ها باشد. امیدوارم بتوانیم راه او را ادامه دهیم و در مسیرش قدم برداریم.

وی افزود: مربی این مدرسه آقای کولیوند است که من خود افتخار شاگردی ایشان را داشته ام. ایشان سطح بالایی دارند و به نظر من جایشان به عنوان سرمربی در لیگ برتر خالی است. باید به کودکان و رده های پایه توجه کرد تا بتوانیم بازیکنان سطح بالایی را از همین سنین پرورش دهیم.

انصاری در پایان درباره تکرار پیشنهاد چینی ها اظهار کرد: پیشنهاد باشگاه چینی مربوط به سال گذشته است که مکتوب به دست باشگاه رسید. من آن را به آقای برانکو سپردم زیرا او مربی باتجربه و کاربلدی است و می داند که چه چیزی به صلاح من و پرسپولیس است. بازی کردن برای تیمی چون پرسپولیس افتخار بزرگی است.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال