انصراف دو تیم قدیمی لیگ بسکتبال قطعی شد؟

رییس فدراسیون بسکتبال از بی نتیجه بودن تلاش های خود برای بازگرداندن تیم های شهرداری گرگان و پتروشیمی بندرامام به لیگ برتر خبر داده است....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که فدراسیون بسکتبال تاریخ شروع لیگ برتر در سال ۹۹ را ۲۴ مهرماه اعلام کرده و به دنبال گرفتن مجوزهای لازم برای آغاز مسابقات از این تاریخ است، هنوز اسامی تیم های شرکت کننده مشخص نیست.


ابهام اصلی پیرامون حضور دو تیم ریشه دار لیگ برتر بسکتبال یعنی شهرداری گرگان و پتروشیمی بندر امام است که در ماههای اخیر اخباری مبنی بر انصراف آن ها منتشر شده است.


طباطبایی، رییس فدراسیون بسکتبال در مصاحبه خود با مهر از تلاش فدراسیون برای بازگرداندن این دو تیم قدیمی خبر داده و می گوید: برای‌مان حضور این دو تیم باسابقه و بازگشت‌شان به جدول مسابقات اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل پیگیری های زیادی داشتیم اما نتیجه مشخصی نگرفته ایم.پیگیری ها در مورد این دو تیم و تلاش برای مذاکره به اندازه کافی انجام شده است. با مسئولان شهرداری گرگان صحبت هایی داشته ایم اما هنوز اقدامی از سوی آنها صورت نگرفته است. در مورد پتروشیمی اما هیچ یک از تماس های ما به نتیجه نرسیده چراکه مسئولان این تیم اصلا پاسخگوی تماس های فدراسیون نبوده اند و به همین دلیل نتوانسته ایم صحبتی با آنها داشته باشیم. با درخواست فدراسیون، استاندار و رئیس هیات استان هم پیگیر موضوع هستند اما فعلا نتیجه ای حاصل نشده است.

تگ ها


لیگ برتر بسکتبال بسکتبال