انصراف فولاد خوزستان از جام شهدا

پس از حواشی برگزاری جام شهدا و انصراف تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز از این رقابت‌ها، تیم فوتبال فولاد خوزستان نیز از حضور در این مسابقات انصراف داد...

تیم فوتبال فولاد خوزستان هم از حضور در جام شهدا انصراف داد.
به گزارش مدال، تورنمنت چهار جانبه جام شهدا با حاشیه های زیادی همراه بوده است. از انصراف ماشین سازی و تلاش برای یافتن تیم جایگزین گرفته، تا اتفاقاتی که امروز رخ داد.
با وجود تمام حواشی، عزیزالله محمدی، رئیس اتحادیه فوتبال، امروز اعلام کرد تورنمنت موسوم به جام شهدا در زمان مقرر خود برگزار می شود. او گفت که تیم پرسپولیس هم برنامه جایگزینی ندارد و در این مسابقات حضور خواهد داشت.
با این حال شنیده می شد مسئولان دیگری از جمله شورای تامین با برگزاری این مسابقات مخالف هستند و شرایط نامناسب ورزشگاه شهر قدس را دلیل این امر اعلام کرده اند.
با تمام این اوصاف و در شرایطی که این صحبت های ضد و نقیض درباره مسابقات چهار جانبه تهران مطرح شده بود، باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد که حتی در صورت برگزاری این تورنمنت هم در آن شرکت نخواهد کرد.
فولادی ها با درخواست جواد نکونام، برنامه جایگزینی خواهند داشت و عصر فردا در ورزشگاه کارگران به مصاف تیم ماشین سازی تبریز می روند.

بیشتر بخوانید:

در جام شهدا؛ پرسپولیس با ترکیب نصف‌ونیمه به مصاف سایپا می‌رود

تگ ها


فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران جام شهدا جواد نکونام فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال