انصراف منچستر یونایتد از جذب سانچو؟

روزنامه انگلیسی استار می‌گوید منچستریونایتد از جذب جیدون سانچو ناامید شده و به زودی رسماً به تلاش برای به خدمت گرفتن او پایان خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه در روزهای اخیر گفته می شد منچستریونایتد همچنان برای جذب جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند در تلاش بوده و امیدوار است او را راهی اولدترافورد کند اما روزنامه دیلی استار مدعی شد شیاطین سرخ در نهایت از جذب سانچو ناامید شده و ممکن است به زودی از این تلاش منصرف شوند.

دیلی استار می‌گوید مدیران مونایتد از پاسخ‌های منفی دورتموند عصبانی هستند و می‌گویند در این شرایط نه تنها قادر به جذب سانچو نخواهند بود بلکه فرصت بررسی گزینه‌های جایگزین را هم از دست خواهند داد. استار می‌گوید یونایتدی‌ها مدعی هستند با رفتاری که دورتموند در پیش گرفته نمی‌شود با این باشگاه آلمانی معامله کرد.

یونایتد امسال تابستان جیدون سانچو را اولویت اول خود می‌دانست و مطمئن بود می‌تواند آن را به اولدترافورد منتقل کند. سانچو در گذشته با اوله گنار سولسشر صحبتهایی انجام داده بود و گفته می‌شود سانچو و یونایتد حتی درباره قراردادشان به توافق اصولی دست پیدا کرده بودند.

اما باشگاه دورتموند اصرار داشت تنها در صورتی سانچو را واگذار خواهد کرد که ۱۲۰ میلیون یورو از طرف یونایتد دریافت کند اما دیلی استار می‌گوید یونایتد حاضر است ۱۰۰ میلیون یورو بابت او بپردازد.

بیشتر بخوانید:

دلیل عدم موفقیت پوگبا در یونایتد از نگاه گری نویل

جذب گرت بیل، بهترین گزینه برای منچستریونایتد

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال