انصراف چلسی و یونایتد از رقابت برای جذب هالند

دو باشگاه چلسی و منچستریونایتد دیگر علاقه‌ای برای شرکت در رقابت برای جذب ارلینگ هالند، ستاره بروسیا دورتموند، ندارند....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد هالند با بروسیا دورتموند تا تابستان ۲۰۲۴ ادامه دارد اما بند فسخ او در تابستان ۲۰۲۲ فعال می‌شود و همین باعث شده که بسیاری از باشگاه‌ها در تکاپوی جذب این بازیکن قرار بگیرند.

پیش از این گفته می‌شد که باشگاه‌های بزرگ انگلیسی مانند منچسترسیتی، منچستریونایتد و چلسی به دقت شرایط این بازیکن را زیر نظر دارند تا پیشنهاداتی را برای جذب او ارائه کنند.

از سوی دیگر رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ هم جز باشگاه‌هایی هستند که شانس زیادی برای به خدمت گرفتن این بازیکن دارند.

اما حالا سان اسپورت خبر داده که مدیران منچستریونایتد قصد دارند از رقابت برای جذب هالند کناره‌گیری کنند. از سوی دیگر، چلسی هم قصد دارد به درخشش روملو لوکاکو امیدوار مانده و هزینه سنگین دیگری برای تقویت خط حمله‌اش انجام ندهد.

به این ترتیب منچسترسیتی و رئال مادرید حالا دو مدعی اصلی جذب این ستاره نروژی به حساب می‌آیند که رقابت نزدیکی را در ماه‌های پیش رو خواهند داشت.

هالند نمایش درخشانی در ترکیب دورتموند داشته و در طول مدت حضورش در این باشگاه موفق شده ۷۹ بار پیراهن این تیم را به تن کرده و ۸۰ گل برای آنها به ثمر برساند.

پیش از این بسیاری از منابع خبری مدعی شده‌اند که این ملی‌پوش نروژی دوست دارد پیراهن رئال مادرید را به تن کند. این باشگاه اسپانیایی نیز بودجه کافی برای جذب او را در اختیار دارد و علاقمند است تا از این بازیکن در کنار کیلیان امباپه که به احتمال زیاد در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به این تیم اضافه خواهد شد استفاده کند.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند منچستر یونایتد چلسی منچستر سیتی رئال مادرید