انصراف کادر پزشکی استقلال از ادامه همکاری!

دو پزشک باتجربه استقلال همچنان در تمرینات این تیم شرکت نمی کنند و از برخی مسائل دلخورند....

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه از ماجراهای پیش آمده در فرودگاه دوحه قطر و جر و بحث چند بازیکن با کادر پزشکی استقلال مدت زیادی می گذرد، اما دکتر امین نوروزی معاونت پزشکی باشگاه و همچنین دکتر کاوه ستوده پزشک استقلال همچنان در تمرینات آبی ها شرکت نمی کنند.


این دو عضو باتجربه کادرپزشکی استقلال که سالها است در جمع آبی ها حضور دارند و خدمات ارزنده ای را به این باشگاه رسانده اند، بابت مسائل موجود ناراحتند و شنیده می شود قصد انصراف از ادامه همکاری دارند.


باشگاه استقلال چندی قبل محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و سیدحسین حسینی ۳ بازیکن این تیم را که به کادرپزشکی بی حرمتی کرده بودند را به کمیته انضباطی فراخواند و جریمه ای را برای آنها در نظر گرفت. با این حال اما دکتر نوروزی و دکتر ستوده باز هم در تمرینات آبی ها شرکت نکردند.


از این رو روز گذشته دکتر نوروزی جلسه ای را با احمد مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال برگزار کرد و در این جلسه مراتب دلخوری اش را از  ۳ بازیکن مذکور و برخی رفتارهای مدیران باشگاه اعلام کرد. در این جلسه نیز با اینکه احتمال می رفت کدورت ها رفع شود و کادر پزشکی به تمرینات برگردند اما این اتفاق رخ نداد تا مشکلات پابرجا بماند.


ظاهرا دکتر ستوده و دکتر نوروزی از اینکه ۳ بازیکن خاطی حتی بابت رفتارهایشان از آنها عذرخواهی هم نکردند دلخورند و به همین خاطر قصد ندارد دیگر به کارشان در استقلال ادامه بدهند. حال باید منتظر ماند و دید در شرایطی که چند روز بیشتر تا شروع مسابقات باقی نمانده کادر درمانی استقلال چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.

تگ ها


استقلال تهران امین نوروزی کاوه ستوده