انقلاب در بارسا و PSG؛ تبادل مسی با امباپه؟

تبادل مسی با امباپه بین دو باشگاه بارسلونا و PSG، احتمالی است که در صورت پیوستن به حقیقت می تواند در هر دو باشگاه انقلابی ایجاد کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن این هفته علاقه خود به خرید لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا، را اعلام کرده است، اما به دلیل مشکلات اقتصادی که همه باشگاه ها به علت بحران های مالی ناشی از کرونا با آن دست به گریبانند، خرید مسی تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کیلیان امباپه نیز بخشی از معامله PSG و بارسا باشد.

این هفته مدیر ورزشی پاری سن ژرمن اعلام کرد که این باشگاه قصد دارد برای به خدمت گرفتم مسی، دست به کار شود. مسی البته هنوز راجع به آینده خود تصمیم نگرفته اما در تابستان آینده قراردادش با بارسلونا به پایان خواهد رسید.

به گزارش روزنامه اسپانیایی اسپورت، تمایل PSG به خرید مسی با اوضاع مالی حال حاضر این باشگاه چندان سنخیتی ندارد و مدیر قطری پاری سن ژرمن راجع به امضای قرارداد با مسی که قطعا هزینه های زیادی روی دست باشگاه خواهد گذاشت، تردیدهایی دارد.

به گزارش این روزنامه که صفحه نخست خود را به این موضوع اختصاص داده، در صورت اصرار PSG بر به خدمت گرفتن مسی، لازم است این باشگاه در اندیشه تعویض مسی با کیلیان امباپه، ستاره جوان خود، باشد.

اسپورت گزارش داد: "پاری سن ژرمن قصد دارد پس از امتناع امباپه از تمدید قرارداد  برای امضای قرارداد با لئو مسی تلاش کند. فرانسوی ها  به دلیل قوانین فیر-پلی مالی تنها قادر به حفظ دو ستاره بزرگ در ترکیب خود خواهند بود. تیم پاریسی در صورتی که امباپه در تابستان این تیم را ترک کند، امیدوار است که بتواند ستاره بلوگرانا را به ترکیب خود اضافه کند."

هر چند مسی در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود و PSG لازم نیست مبلغی را در قبال خرید او به بارسلونا بپردازد، اما دستمزد نجومی مسی مشکلی است که بر سر راه پاریسی ها قرار گرفته. با توجه به قوانین سختگیرانه یوفا در مورد رعایت فیر-پلی مالی در باشگاه های اروپایی، این تیم تنها قادر به پرداخت دستمزد دو ستاره بزرگ است و با حضور نیمار در تیم، تنها در صورتی که امباپه از PSG برود این تیم قادر خواهد بود دستمزد مسی را پرداخت کند.

بیشتر بخوانید:

لیونل مسی قطعا بارسلونا را ترک می کند

تعویق انتخابات به نفع بارسا و تمدید با مسی نیست

 

 

تگ ها


کیلیان امباپه لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال