انقلاب در لندن, چلسی در آستانه جذب سه ستاره جدید

به نظر می رسد انقلاب چلسی ادامه داشته و سه بازیکن جدید در آستانه انتقال به لندن هستند....

به گزارش "ورزش سه"، اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد چلسی در آستانه توافق با سه بازیکن جدید به نام های کای هاورتز، بن چیلول و تیاگو سیلوا است. توافق با بایرلوکوزن برای خرید هاورتز به ارزش ۹۰ میلیون پوند خواهد بود، گفتگوها با لستر برای جذب چیلول ادامه دارد و امکان خرید تیاگو سیلوا به صورت رایگان از PSG وجود دارد.

هاورتز مورد توجه برخی از بزرگترین باشگاه های اروپا قرار گرفته بود، اما به نظر می رسد استمفوردبریج مقصد بعدی اوست و چلسی در آستانه توافق و بستن قرارداد با لورکوزن به ارزش ۹۰ میلیون پوند قرار گرفته است.

خود چیلول علاقمند به انتقال به چلسی است و یک منبع آگاه به اسکای اطلاع داده این انتقال نیز در آستانه نهایی شدن است. پس وقتی هاروتز ۲۱ ساله و چیلول ۲۳ ساله جوان به ترکیب فرانک لمپارد اضافه می شود، تیاگو سیلوای باتجربه می تواند در خط دفاعی نقش آفرینی کند. چلسی فصل گذشته ۵۴ گل در لیگ برتر دریافت کرد که این بیش از هر تیم دیگری در نیمه اول جدول بود و انتظار می رود که سیلوای ۳۵ ساله به اصلاح این مشکل کمک کند.

دوران هشت ساله حضور تیاگو سیلوا در پایتخت فرانسه، یکشنبه شب با شکست مقابل بایرن مونیخ در فینال لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید و او حالا بازیکن آزاد است و به نظر می رسد چلسی از بخت بالایی برای جذب او برخوردار خواهد بود. پیش از این دو ستاره جوان دیگر به نام های حکیم زیاش و تیمو ورنر نیز با چلسی به توافق رسیده بودند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ چلسی