انقلاب ناگلزمان؛ جدایی مرد تاثیرگذار بایرن قطعی شد

هرمان گرلند، یکی از مربیان به نام و با سابقه بایرن مونیخ، نیز در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، ورود یولیان ناگلزمان به بایرن مونیخ باعث ایجاد یک زمین لرزه در چارت سازمانی باشگاه شده است. دیروز مشخص شد که میروسلاو کلوزه در پایان فصل از جمع باواریایی ها جدا خواهد شد و حالا این اتفاق در مورد یکی دیگر از مربیان بایرن نیز تکرار شده است.

هرمان گرلند یک افسانه واقعی در باشگاه بایرن‌مونیخ محسوب می‌شود و از زمان لوئیس فن خال در این تیم حضور داشته است. گرلند ۵۶ ساله مجموعا ۱۲ سال در بایرن مونیخ حضور داشت و به ستاره‌هایی نظیر فیلیپ لام، داوید آلابا، باستین شواین اشتایگر و توماس مولر کمک کرد که به تیم بزرگسالان راه پیدا کنند.

بازیکن سابق بوخوم بعد از تاثیر گذاری فوق العاده خود طی سال‌های اخیر به یک اسطوره در این باشگاه تبدیل شد اما شواهد حاکی از آن است که او با وجود داشتن قرارداد تا ۲۰۲۲ مجبور به جدایی از بایرن مونیخ در پایان فصل خواهد بود. در واقع بر اساس ادعای کیکر سرمربی جدید بایرن مونیخ به سران این باشگاه تاکید کرده که برای فصل آینده هیچ نیازی به گرلند ندارد.
حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این آخرین تغییر و تحول ناگلزمان در بایرن مونیخ محسوب می شود یا این انقلاب همچنان ادامه خواهد داشت.

تگ ها


آر بی لایپزیش بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال