انکار انتقال سانچز به سیتی از سوی ونگر

آرسنال باید در لیگ کاپ به مصاف چلسی برود و آسمان آرسنال ابری است. حذف از جام حذفی به دست ناتینگهام فارست، احتمال تر ......

 آرسنال باید در لیگ کاپ به مصاف چلسی برود و آسمان آرسنال ابری است. حذف از جام حذفی به دست ناتینگهام فارست، احتمال ترانسفر الکسیس سانچز به منچسترسیتی و خوش گذرانی جنجالی ایووبی قبل از بازی با ناتینگهام، مربی فرانسوی را از هر جهت زیر فشار قرار داده است.
به گزارش Mirror، ونگر پیش از بازی با چلسی به سوالات خبرنگاران جواب داد.
در مورد داستان انتقال الکسیس در پنجره نقل و انتقالات زمستانی:
من هیچ انتظاری ندارم. روی بازی فردا متمرکز هستم. باید اتفاقی بیفتد تا شما به آن واکنش نشان دهید. در حال حاضر همه چیز آرام است. من در این مورد هیچ حرف تازه ای ندارم که قبلا نگفته باشم. مهم این است که حرفه ای باشیم و بدون توجه به آنچه در اطراف مان اتفاق می افتد، کارمان را انجام دهیم. در مورد حضور او در بازی با چلسی هم هنوز تصمیم نگرفته ام. امروز یا فردا صبح تصمیم نهایی را می گیرم.
ونگر می گوید آنها در رقابت برای جذب اوانز،‌ مدافع وست بروم نمی توانند منچسترسیتی را شکست دهند:
ما هیچ توافقی با هیچ بازیکنی نداشته ایم. به نظرم بهترین گزینه این است که در این مورد اصلا حرف نزنیم. نمی دانم سیتی هم به دنبال جذب اوست یا نه. اطلاعی در مورد سیاست آنها ندارم. اما اگر کار به رقابت و پیشنهاد مالی برسد، ما دومین تیم برتر خواهیم بود.
در مورد اینکه آیا چند سابقه نایب قهرمانی در لیگ کاپ باعث می شود ونگر انگیزه بیشتری برای قهرمانی در این جام داشته باشد؟
ما در نیمه نهایی حاضر هستیم و دوست دارم قهرمان جام شویم. اگر فرصتی برای کسب جام وجود داشته باشد ما تمام تلاش مان را به کار می گیریم. هنوز راه زیادی مانده. موقعیت فعلی مثل داستان جام حذفی فصل پیش است.
در مورد اینکه مجبور است به خاطر محرومیت، بازی تیم را از سکوها ببیند:
باید بگویم خیلی سخت است. در این شرایط به طور فیزیکی از تیم جدا می شوم و در جریان بازی عملا نمی توانم کاری انجام دهم. این شرایط واقعا ناامیدکننده است.
نظر ونگر در مورد استفاده از VAR در این بازی:
بله البته که از آن استقبال می کنم. اتفاقات زیادی در بازی های اخیر ما افتاده که باعث می شود این را بگویم. ولی اول باید قوانینی شفاف داشته باشیم تا مشخص شود کدام صحنه پنالتی است و کدام صحنه پنالتی نیست. بعد از آن می توان در مورد سیستم کمک داور ویدیویی نظر داد.
در مورد احتمال رفتن کوکلین:
امکانش وجود دارد ولی هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است. ما هیچ ارتباطی با وست هم نداریم. به نظر می رسد باید پنجره نقل و انتقالات زمستانی را ممنوع کرد تا بتوانیم بیشتر روی خود فوتبال تمرکز کنیم.
الکس ایووبی
در مورد قضاوت هایی که اخیرا در مورد آرسنال صورت می گیرد:
من روی فوتبال تمرکز کرده ام. آنچه در زمین اتفاق می افتد مهم است. کاری به قضاوت ها و نظرات ندارم. ما اخیرا بازی های خوبی ارائه کرده ایم. ما باید روی چیزی تمرکز کنیم که می توانیم تاثیری روی آن داشته باشیم نه آنچه دور از دایره انتخاب و اراده ماست.
در مورد حذف از جام حذفی و حواشی آن:
تمام انتقادات را شنیده ایم و می خواهیم با رویکردی مثبت به آنها واکنش نشان دهیم. در این جام به جمع چهار تیم پایانی رسیده ایم و در 4سال اخیر سه بار قهرمان جام حذفی شده ایم. طبیعتا هرسال این اتفاق نمی افتد اما عملکردی که انتظار داشتیم در آن بازی ارائه نکردیم. این اولین بار در 21سال اخیر بود. در مورد عملکرد چندبازیکن در آن بازی واقعا ناراحتم.
در مورد بازی با چلسی:
در لیگ هر کدام از دو تیم یک بار به پیروزی رسیدند و 3امتیاز را کسب کردند. داستان این 180دقیقه متفاوت است. هر دو تیم می خواهند به فینال برسند و در این راه باید استحکام لازم را در خط دفاعی حفظ کرد و از فرصت ها به خوبی استفاده کرد. موستافی هم یک تست امروز خواهد داشت ولی همه چیز بعد از تمرینات مشخص می شود. ما یک بازی مهم در برابر یک تیم بزرگ داریم. داستان این بازی با دیدار ما برابر ناتینگهام فارست متفاوت است. متاسفانه برای هیچ کدام فرصت ریکاوری نداشتیم. روز یکشنبه ما به خاطر بازیکنان مصدوم مان جریمه شدیم.

تگ ها


اخبار روز الکسیس سانچز آرسنال فوتبال