Banner

انگلیس ۴ - ۰ بلغارستان؛ قدرت‌نمایی سه‌شیرها با درخشش هری کین

تیم ملی انگلیس در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به مصاف بلغارستان رفت و با درخشش هری کین، موفق به کسب هر سه امتیاز این بازی شد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، از ساعت ۲۰:۳۰ و از گروه A، تیم ملی انگلیس در ورزشگاه ویمبلی شهر لندن به مصاف بلغارستان رفت و این دیدار در نهایت با برتری ۴-۰ سه‌شیرها به پایان رسید.

بازی با احتیاط دو تیم آغاز شد و در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی رخ نداد تا در دقیقه ۱۸ هری کین در یک ضدحمله، موفق به گلزنی شد اما گل او آفساید اعلام شد. به میانه‌های نیمه اول رسیده بودیم که روی اشتباه سنگربان بلغارستان، رحیم استرلینگ توپ را برید و با یک پاس به عقب هری کین را در موقعیت گلزنی قرار داد و او نیز قدر این موقعیت را دانست تا میزبان در دقیقه ۲۴ از حریف پیش بیافتد. در ادامه تلاش‌های دو تیم برای گلزنی بی‌نتیجه بود و نیمه اول با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

انگلیس نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و در همان ۵ دقیقه اول به خاطر خطای مدافعین بلغارستان روی راشفورد، به یک ضربه پنالتی دست یافت که هری کین موفق شد دومین گل خودش و تیمش را به ثمر برساند. ۵ دقیقه بعد این بار نوبت هری کین بود که رحیم استرلینگ را در موقعیت گلزنی قرار دهد و ستاره آماده این روزهای منچسترسیتی نیز نامش را در بین گلزنان این بازی ثبت کرد. اما اوضاع برای میهمان بدتر هم شد، به خاطر خطای دیمیتروف روی کین داور باز هم برای شاگردان ساوت‌گیت پنالتی گرفت و در دقیقه ۷۳ ستاره گلزن تاتنهام، با به ثمر رساندن آن هتریک خود را کامل کرد.

در ادامه سه‌شیرها بازی را مدیریت کردند و در نهایت با همان پیروزی ۴-۰ در گروه A، با یک بازی کمتر ۹ امتیازی شدند و به صدر صعود کردند.

نتایج نهایی دیدارهای هم‌زمان به شرح زیر است:

اوکراین ۳ - ۰ لیتوانی

ایسلند ۳ - ۰ مولداوی

کوزوو ۲ - ۱ جمهوری چک

اخبار مرتبط:
انگلیس – بلغارستان؛ انقلاب در قفس شیرها
خلاصه بازی انگلیس 4 - 0 بلغارستان/ ویدیو

تگ ها


مقدماتی یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان سه‌شیرها تیم ملی انگلیس تیم ملی بلغارستان گرت ساوت‌گیت فوتبال