انگیزه‌ بالای جمی‌ها مقابل ماشین‌سازی تبریز

دیدار تدارکاتی ماشین‌سازی و پارس‌جنوبی پر از سوژه و حواشی است که در ادامه اشاره‌ای به آن خواهیم داشت...

دیدار تدارکاتی ماشین‌سازی و پارس‌جنوبی پر از سوژه و حواشی است که در ادامه اشاره‌ای به آن خواهیم داشت

به گزارش خبرنگار مدال، همانطور که در مطالب گذشته از حساسیت‌های بالای دیدار تدارکاتی دو تیم ماشین و پارس جنوبی نوشته بودیم در این مطلب نگاهی کوتاه به انگیزه بازیکنان داخل میدان خواهیم داشت.
علی عبدالله‌زاده؛ فصل گذشته با سر و صدای زیادی به تراکتور آمد ولی در همان ابتدای فصل به مشکل خورد و دیگر آن بازیکن سابق در تبریز نشد و امروز می‌خواهد خود را ثابت کند و انگیزه‌های بالایی دارد.
مگنو باتیستا؛ چندین سال در گسترش فولاد به میدان رفته است که اکنون ماشین‌سازی شده است و در گسترش کمالوند نیز یکی از بهترین‌ها بود و امروز به نوعی مقابل  تیم سابق خود به میدان رفته است.
محمد ابراهیمی؛ ابراهیمی اف 14 تبریز است و در تراکتور و گسترش حدود یک دهه بازی کرده است و محبوبیت خاصی در تبریز دارد و امروز در مقابل سرمربی و تیم سابق خود به میدان رفته است.
رضا خالقی‌فر؛ خالقی‌فر دو سال در گسترش فولاد و گسترش ماشین‌سازی شده بود و در هفته‌های پایانی نیز با مهاجری به مشکل خورد و پیش‌بینی می‌شد با رفتن مهاجری در ماشین‌سازی بماند ولی سر از تیم فراز کمالوند درآورد.
مرتضی اسدی؛ اسدی مربی نزدیک به یک دهه کاپیتان تیم‌های تراکتور و گسترش بود و محبوبیت خاصی نزد هواداران داشت تا در این فصل در جایگاه یک مربی مقابل تیم تقریبا سابق خود قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

تصمیم جالب کالدرون؛ پرسپولیس در یک روز دو بازی انجام می‌دهد