انگیزه‌ بالای جمی‌ها مقابل ماشین‌سازی تبریز

دیدار تدارکاتی ماشین‌سازی و پارس‌جنوبی پر از سوژه و حواشی است که در ادامه اشاره‌ای به آن خواهیم داشت...

به گزارش خبرنگار مدال، همانطور که در مطالب گذشته از حساسیت‌های بالای دیدار تدارکاتی دو تیم ماشین و پارس جنوبی نوشته بودیم در این مطلب نگاهی کوتاه به انگیزه بازیکنان داخل میدان خواهیم داشت.
علی عبدالله‌زاده؛ فصل گذشته با سر و صدای زیادی به تراکتور آمد ولی در همان ابتدای فصل به مشکل خورد و دیگر آن بازیکن سابق در تبریز نشد و امروز می‌خواهد خود را ثابت کند و انگیزه‌های بالایی دارد.
مگنو باتیستا؛ چندین سال در گسترش فولاد به میدان رفته است که اکنون ماشین‌سازی شده است و در گسترش کمالوند نیز یکی از بهترین‌ها بود و امروز به نوعی مقابل  تیم سابق خود به میدان رفته است.
محمد ابراهیمی؛ ابراهیمی اف 14 تبریز است و در تراکتور و گسترش حدود یک دهه بازی کرده است و محبوبیت خاصی در تبریز دارد و امروز در مقابل سرمربی و تیم سابق خود به میدان رفته است.
رضا خالقی‌فر؛ خالقی‌فر دو سال در گسترش فولاد و گسترش ماشین‌سازی شده بود و در هفته‌های پایانی نیز با مهاجری به مشکل خورد و پیش‌بینی می‌شد با رفتن مهاجری در ماشین‌سازی بماند ولی سر از تیم فراز کمالوند درآورد.
مرتضی اسدی؛ اسدی مربی نزدیک به یک دهه کاپیتان تیم‌های تراکتور و گسترش بود و محبوبیت خاصی نزد هواداران داشت تا در این فصل در جایگاه یک مربی مقابل تیم تقریبا سابق خود قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

تصمیم جالب کالدرون؛ پرسپولیس در یک روز دو بازی انجام می‌دهد

تگ ها


ماشین سازی پارس جنوبی جم بازی تدارکاتی لیگ برتر فوتبال ایران ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال