انگیزه‌های عالیشاه و نوراللهی در جدال با تیم قلعه نویی

دو بازیکن پرسپولیس در جدال امروز مقابل گل گهر از انگیزه‌های شخصی زیادی برای تقابل با امیر قلعه نویی برخوردار هستند....

به گزارش "ورزش سه"، احمد نوراللهی و امید عالیشاه به عنوان دو ستاره تاثیرگذار این روزهای پرسپولیس در مدتی که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتور شده بودند، زیر نظر امیر قلعه نویی کار را دنبال می‌کردند.

نوراللهی و عالیشاه اما نتوانستند به واسطه مشکلاتی که در این دوره برای آنها و خصوصا تراکتور شکل گرفت، نمایش درخشانی به جا بگذارند و شرایط سختی را پشت سر گذاشتند. در ابتدای فصل که آنها برای این تیم از سوی قلعه نویی فرصت مناسبی به دست آوردند اما در ادامه با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و دور شدن آنها از ترکیب اصلی، شرایط کاملا علیه آنها شد و موضع گیری تندی را متوجه خود دیدند.

هر چند دوره حضور این دو بازیکن در تراکتور برای پشت سر گذاشتن دوره سربازی زیاد به طول نکشید اما اختلاف نظر شکل گرفته در همین مدت باعث شده تا آنها اکنون در تقابل با سرمربی اسبق خود از انگیزه زیادی برخوردار باشند و باید دید در بازی امشب چه شرایطی را دنبال خواهند کرد. عالیشاه در دیدارهای اخیر در نقش گلساز این تیم ظاهر شده و امیدوار است این روند را در جدال امروز نیز برابر گل گهر دنبال کند و باید دید مدافعان حریف این فرصت را به او خواهند داد یا خیر.

تگ ها


پرسپولیس تهران امید عالیشاه