انگیزه ویژه بازیکن جوان تیم ملی بسکتبال

دلیرزهان که اولین اردویش با پیراهن تیم ملی را تجربه می‌کند انگیزه‌های ویژه‌ای برای اثبات توانایی‌هایش دارد....

به گزارش "ورزش سه"، احسان دلیرزهان از بازیکنان باشگاه پالایش نفت آبادان که اولین حضورش را در اردوی تیم ملی تجربه می‌کند درباره انگیزه‌‌ و شرایطش اردو تیم ملی صحبت کرد. او درابتدا گفت: من دوسال هدفداری را پشت سر گذاشتم و هدفم دعوت شدن به تیم ملی بزرگسالان بود. خداراشکر توانستم نظر کادر فنی و مربیان را جلب کنم و لیاقت این را داشتم که به اردو برزگسالان دعوت شوم. تجربه اولم است و بسیار خوشحالم و حس جدیدی دارم و امیدوارم بتوانم با تلاش و پشتکار در اردوها بمانم و انتخاب شوم.

دلیرزهان درباره شرایط اردو گفت: روز اولی که آمدیم از ما تست PCR گرفتند و متاسفانه دو، سه نفر از بزرگان تیم تست‌شان مثبت بود و نتوانستند کنار تیم باشند. شرایط خیلی خوبی در اردو است ولی اوضاع کرونا بسیار خطرناک شده و ما باید بسیار مراعات کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم و اردوها را پشت سر بگذاریم. 

او در ادامه گفت: بازیکنان با تجربه و بزرگی در  پست من هستند و تمام تلاشم را می‌کنم تا نتیجه خوبی را کسب کنم. بزرگان تیم حواس‌شان به ما جوان‌ترها که اردو اولی هستیم است و طوری رفتار می‌کنند که ما در اینجا غریبی نکنیم و اذیت نشویم. جو خیلی خوبی وجود دارد و دوستانه با ما برخورد می‌کنند و مشکلی نداریم.

تگ ها


بسکتبال تیم ملی بسکتبال