انگیزه و روحیه، برگ برنده آلومینیوم اراک در مشهد

آلومینیوم اراک پس از پیروزی خانگی بر صنعت نفت آبادان در هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در مشهد به مصاف شهرخودرو می‌رود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز (چهارشنبه) با دو دیدار آلومینیوم اراک با شهر خودرو و پیکان با سایپا پیگیری می‌شود و شهر خودرو در این هفته میزبان آلومینیوم اراک است.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در شرایطی مقابل شهر خودرو صف‌آرایی می‌کند که نسبت به آغاز لیگ برتر روند رو به رشدی را آغاز کرده و هم اکنون از هفت دیدار ۲ برد، سه تساوی ۲ باخت و کسب ۹ امتیاز در کارنامه خود دارد و در رده هفتم جدول قرار گرفته است و تیم شهر خودرو نیز با انجام هفت بازی ۲ برد یک تساوی چهار باخت و کسب هفت امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم اراک در حالی مقابل شاگردان سید مهدی رحمتی صف‌آرایی می‌کنند که در هفته‌های اخیر با هماهنگی و انسجام تیمی خوبی دست پیدا کرده اند.

آلومینیوم در این دیدار محسن ربیع خواه را به علت مصدومیت در اختیار ندارد اما امیدوار است مثل بازی‌های اخیر با درخشش دروازه‌بان و بازیکنان خطوط میانی و حمله خود دست پر مشهد را ترک کند.

بیشتر بخوانید:

از دربی خودروسازان تا بازی حیثیتی شهرخودرو برابر آلومینیوم

ادامه درخشش دروازه بان سابق استقلال در تیم فوتبال آلومینیوم

 

 

تگ ها


تیم فوتبال آلومینیوم اراک رسول خطیبی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد لیگ برتر فوتبال ایران سیدمهدی رحمتی فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال