اهداف بلندپروازانه ستاره بوسنیایی یوونتوس

میرالم ویانیچ ستاره یوونتوس می‌گوید رویایش تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان جهان است...

میرالم ویانیچ ستاره یوونتوس می‌گوید رویایش تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان جهان است

به گزارش خبرنگار مدال، میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی یوونتوس از زمان آمدن مائوریتسیو ساری رفته رفته به بهترین فرم خود رسید و حالا یکی از مهره‌های کلیدی بیانکونری به حساب می‌آید. او درباره اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود به گاتزتا دلو اسپورت گفت:

"می‌خواهم یکی از بهترین بازیکنان جهان باشم و این رویای من است. در حال تلاش هستم به این هدف برسم و از نحوه کارم راضی هستم. در دیدار برابر اینتر همه چیز خوب پیش رفت. ما شایسته پیروزی برابر اینتر بودیم و با این نتیجه به صدر جدول رسیدیم که شایستگی به رسیدن این رتبه را نیز داشتیم. به اعتقاد من، یوونتوس قطعاً بهترین تیم ایتالیاست و حالا به رتبه‌ای در جدول سری‌آ رسیدیم که همیشه باید آن‌جا باشیم. هدف یوونتوس کسب تمام جام‌هاست. یووه یکی از سه یا چهار باشگاه برتر دنیاست و اهداف ما باید بلندپروازانه باشد. این مسئله فقط مربوط به امسال نیست و هر سال باید این هدف را داشته باشیم. قهرمانی در لیگ قهرمانان و بالای سر بردن جام آن، رویای من است. امیدوارم امسال این رویا محقق شود."

او همچنین در مورد وضعیت هموطنش ادین ژکو ادامه داد:

"برای ادین ژکو آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم خیلی سریع به میادین بازگردد. غیبت او در تیم ملی بوسنی کاملاً حس خواهد شد اما اکنون وقت گلایه کردن نیست. جانشین ژکو در تیم ملی بوسنی، باید به خوبی جای خالی او را پر کند."

اخبار مرتبط:

نقشه زیرکانه یوونتوس برای جذب پوگبا

تگ ها


فوتبال جهان بیانکونری مائوریتسیو ساری بهترین بازیکن جهان نشریه گاتزتا_دلواسپورت فوتبال