اهداف منچستریونایتد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی

منچستریونایتد فصل جدید را به بدترین شکل آغاز کرده و قصد دارد برای تقویت تیم، در ژانویه چند خرید جدید داشته باشد...

منچستریونایتد فصل جدید را به بدترین شکل آغاز کرده و قصد دارد برای تقویت تیم، در ژانویه چند خرید جدید داشته باشد

به گزارش خبرنگار مدال، منچستریونایتد فصل جدید را با پیروزی عجیب ۴-۰ مقابل چلسی آغاز کرد اما آنها با کسب نتایج ضعیف در هفته‌های بعد، نشان دادند که آن نتیجه تنها یک اتفاق بوده است. در حالی که شیاطین سرخ روملو لوکاکو و الکسیس سانچز را راهی اینتر کردند، دست اوله گونار سولسشر به شدت در خط حمله خالی مانده و حالا سران یونایتد قصد دارند در پنجره نقل و انتقالات زمستان، چند خرید جدید برای تقویت این تیم داشته باشند.

طبق ادعای نشریه ایندیپندنت، با جدایی لوکاکو و سانچز، مصدومیت آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد، یونایتد دچار بحران در خط حمله شده و در زمستان دو گزینه برای حضور در خط حمله این تیم مطرح شده است.

اولین گزینه، عثمان دمبله ستاره فرانسوی بارسلوناست که از زمان انتقالش به نیوکمپ به دلیل مصدومیت‌های فراوان هرگز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و اگر مقاومت خودش نبود، در تابستان به عنوان بخشی از قرارداد نیمار راهی PSG می‌شد. آنطور که به نظر می‌رسد، انتقال او بیش از ۱۰۰ میلیون پوند برای شیاطین سرخ هزینه خواهد داشت.

گزینه بعد، ماریو مانژوکیچ ستاره گلزن و باتجربه یوونتوس است که بعد از کنار ماندن از لیست اروپایی بیانکونری، شایعات زیادی مبنی بر جدایی او به وجود آمده است. در این میان حتی اخباری از توافق ستاره کروات با الریان قطر نیز شنیده شد اما او همچنان بازیکن یوونتوس است.

حال باید دید آیا با وجود وضعیت نابسامان شیاطین سرخ و عدم توفیق احتمالی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان در پایان فصل، این دو ستاره حاضر به پوشیدن پیراهن تیم سولسشر خواهند شد یا خیر.

اخبار مرتبط:

بیانیه مهم باشگاه منچستریونایتد خطاب به هواداران

اهداف منچستریونایتد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی

تگ ها


پنجره زمستانی نقل و انتقالات ژانویه شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر فوتبال جهان فوتبال