اهداف نقل‌وانتقالاتی منچستریونایتد برای تابستان 2020 لو رفت

بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی، اهداف باشگاه منچستریونایتد در نقل‌وانتقالات فصل 21-2020 لو رفت، لیستی شامل چهار بازیکن در پست‌های مدافع کناری، هافبک و خط حمله....

اهداف نقل‌وانتقالاتی منچستریونایتد برای تابستان 2020 لو رفت

به گزارش مدال، براساس گمانه‌زنی‌ها باشگاه منچستریونایتد در تابستان 2020 به جذب 4 بازیکن صاحب‌نام و آینده‌دار در پست‌های مختلف می‌اندیشد و اکنون گاردین مدعی شده که به این لیست دست یافته است.

در این لیست نام «بن شیلول»، «جیمز مدیسون»، «دکلان رایس» و «جیدون سانچو» دیده می‌شود و با توجه به فرایند دشوار مذاکرات گزینه‌های بلند مدت باشگاه هستند.

منچستریونایتد در این سال‌ها از «خوان ماتا»، «جسی لینگارد» و «مارکوس رشفورد» در پست وینگر راست استفاده کرده و حالا «جیدون سانجو» ستاره 19 ساله دورتموند را بهترین گزینه برای حضور در این منطقه می‌داند. ضمن اینکه شیاطین سرخ برای خلاقیت بیشتر دست روی «جیمز مدیسون» گذاشته‌اند؛ هافبک 22 ساله‌ای که از بهترین‌های لیگ برتر انگلیس است. هم‌تیمی او در تیم لسترسیتی یعنی «بن شیلول» هم گزینه مناسبی برای جانشینی «لوک شاو» همیشه مصدوم در پست مدافع چپ به نظر می‌رسد. «دکلان رایس» هم از نظر سرخ‌های شهر منچستر بهترین گزینه برای تقویت خط میانی شیاطین سرخ است.

بیشتر بخوانید:

تا 2021 منتظر قهرمانی یونایتد نباشید!

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل_و_انتقالات منچستریونایتد نقل و انتقالات فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال