اهداف نقل و انتقالاتی استقلال/معاوضه تبریزی با مطهری؟!

درخشش دیاباته و قائدی در خط حمله استقلال بیش از همه حیات مرتضی تبریزی را به خطر انداخته است....

درخشش دیاباته و قائدی در خط حمله استقلال بیش از همه حیات مرتضی تبریزی را به خطر انداخته است.

به گزارش مدال، درخشش دیاباته و قائدی در خط حمله استقلال بیش از همه حیات مرتضی تبریزی را به خطر انداخته است. در هفته‌های اخیر، تبریزی به‌کلی از ترکیب استقلال دور شده و کمتر به بازی گرفته می‌شود. این شرایط قطعاً شماره 11 استقلال را به سمت درهای خروجی باشگاه سوق خواهد داد و آینده او را در این باشگاه مبهم خواهد کرد. زمزمه‌های بازگشت تبریزی به تیم سابقش نیز به گوش می‌رسد و هیچ بعید نیست که نیم‌فصل دوم تبریزی را دوباره با پیراهن ذوب‌آهن در میادین فوتبال ببینیم. این بازیکن هنگام حضور در استقلال سروصدای زیادی به‌پا کرد و مسئولان وقت باشگاه ذوب‌آهن نیز مبالغ هنگفتی را از باشگاه استقلال بابت صدور رضایتنامه این بازیکن طلب کردند، اما نتیجه این انتقال برای باشگاه استقلال چندان فایده‌بخش نبود و از آن‌سو باشگاه ذوب‌آهن هم از فروش این بازیکن ضربه‌های فنی بسیاری دید. حالا بعد از 2 فصل و اندی خبرهایی درباره جدایی تبریزی از استقلال به گوش می‌رسد. مسئولان باشگاه استقلال در عین حال نیم‌نگاهی هم به جذب امیرارسلان مطهری مهاجم کنونی تیم ذوب‌آهن دارند؛ مهاجمی که ابتدای فصل نیز در سبد خرید باشگاه استقلال بود اما به دلایلی این انتقال میسر نشد. شاید در نهایت معاوضه تبریزی و مطهری هم به سود باشگاه استقلال باشد که از گل نزدن‌های این بازیکن به ستوه آمده و هم ذوب‌آهن که بعد از جدایی مهاجمش دیگر در خط حمله روز خوش به خود ندید.
نکته: ناگفته نماند که باشگاه استقلال هنوز مبلغ کامل رضایتنامه تبریزی با باشگاه ذوب را پرداخت نکرده و شاید همین هم بهانه بیشتری باشد برای آزاد کردن این بازیکن در نقل و انتقالات نیم‌فصل.

 

بیشتر بخوانید:

لیست احتمالی بازیکنان خروجی استقلال!

تگ ها


باشگاه استقلال نقل و انتقالات استقلال معاوضه تبریزی با مطهری مرتضی تبریزی ارسلان مطهری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال