Banner

اهدای جام قهرمانی به لیورپول منصفانه نیست

آلن شیرر، اسطوره فوتبال انگلیس می‌گوید در صورت تعطیلی لیگ برتر، اهدای جام قهرمانی به لیورپول منصفانه نخواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آلن شیرر، اسطوره فوتبال انگلیس و بهترین گلزن تاریخ  لیگ برتر این کشور می‌گوید با وجودیکه لیورپول پیش از تعلیق فصل جاری لیگ برتر به دلیل ترس از شیوع ویروس کرونا، با اختلاف ۲۵ امتیاز نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش صدرنشین لیگ بوده اما اگر قرار بر این باشد که فصل نیمه‌کاره رها شود، اهدای جام قهرمانی به لیورپولی‌ها منصفانه نخواهد بود.

ویروس کرونا در حال حاضر باعث شده لیگ برتر تا تاریخ ۳ آوریل تعلیق شود و همچنان شک و شبه‌هایی زیادی وجود دارد که آیا لیگ برتر بعد از این تاریخ می‌تواند ادامه پیدا کند؟ با  اینکه شیرر معتقد است تعطیل کردن کامل لیگ برتر ضربه بسیار سنگینی برای یورگن کلوپ و شاگردانش خواهد بود ولی او می‌گوید با توجه به اینکه لیورپول هنوز نتوانسته امتیازهای کافی برای قهرمانی را جمع کند، دادن جام قهرمانی به آنها را غیرمنصفانه خواهد کرد.

شیرر به روزنامه سان گفت:" اگر شرایط طوری باشد که نتوانیم فصل را کامل کنیم، هیچ راهی وجود ندارد که بتوان برنده و بازنده‌های این فصل را مشخص کرد. این برای باشگاه‌های واقعا سخت و بی‌رحمانه خواهد بود، به خصوص برای لیورپول. ولی این تنها اتفاق ممکن است".

اسطوره نیوکاسل و آقای گل تاریخ  لیگ برتر در ادامه گفت:" اگر نتوانیم فصل را به پایان برسانیم، نمی‌توانیم جام قهرمانی را به کسی بدهیم یا مشخص کنیم که کدام تیمها سقوط خواهند کرد. این برای لیورپول خیلی سخت خواهد بود ولی من نمی‌فهمم دادن جام قهرمانی به آنها چطور می‌تواند منصفانه قلمداد شود. من این حرف را در حالی میزنم که می‌دانم در ادامه فصل هم هیچ تیمی نمی‌تواند به آنها برسد. آنها برای قهرمانی فقط شش امتیاز لازم دارند ولی تا کنون نتوانسته‌اند این شش امتیاز را بدست بیاورند و به همین خاطر لیگ برتر باید کلا تعطیل شود، بدون اینکه قهرمان یا سقوط کننده‌هایش اعلام شود".

بیشتر بخوانید:

لاتزیو به دنبال جذب ستاره خط دفاعی لیورپول

تعدیل مواضع جنجالی مدیر وستهام در مورد لیورپول

 

 

تگ ها


آلن شیرر فوتبال جهان لیورپول فوتبال