اوبامیانگ: می‌خواهم با آرسنال قهرمان لیگ برتر شوم

پیر امریک اوبامیانگ در آستانه دیدار امروز آرسنال مقابل لیورپول می‌گوید مشتاق است با توپچی‌ها قهرمان لیگ برتر شود....

به گزارش "ورزش سه"، پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی آرسنال در آستانه دیدار مهم امروز این تیم مقابل لیورپول می‌گوید مشتاق است با پیراهن آرسنال فاتح لیگ برتر انگلیس شود. او البته اعتراف کرد که در فصل جاری کسب سهمیه چمپیونزلیگ هدف اصلی توپچی‌ها است.

آرسنال از سال ۲۰۱۷ نتوانسته جواز حضور در لیگ قهرمانان را بدست بیاورد و از آخرین قهرمانی اش در لیگ برتر جزیره هم شانزده سال می گذرد.

اوبامیانگ که اخیراً با تمدید قراردادش با آرسنال خیال این تیم را راحت کرد در آستانه دیدار امروز با لیورپول گفت: " امیدوارم بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم. بله، در جواب این سوال که مهمترین خواسته من چیست براحتی می‌توانم بگویم قهرمان لیگ برتر شدن با آرسنال. ولی شکی نیست که برای رسیدن به این هدف باید خیلی تلاش کنم. من احساس می‌کنم با افسانه‌های آرسنال که زمانی قهرمان لیگ برتر شدند فاصله زیادی دارم ولی در عین حال معتقدم می‌توانم به آنها برسم".

مهاجم آرسنال در ادامه گفت: " هر کسی هدفی دارد و می خواهد باشگاه را به جایی برگرداند که به آن متعلق است. ما چند سالی است که در چمپیونزلیگ بازی نکرده ایم و این در حال حاضر هدف اصلی باشگاه است".

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ آرسنال