اوبامیانگ و انتقالی که در آخرین لحظات منتفی شد

دیلی‌میل مدعی شد که اوبامیانگ در نقل و انتقالات زمستانی تا آستانه انتقال به چلسی پیش رفته است....

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال از ساعاتی دیگر و در مسابقه فینال جام حذفی انگلیس به مصاف چلسی خواهد رفت؛ دیداری که شاید برای شاگردان میکل آرتتا از اهمیت بیشتری نسبت به حریف برخوردار است چرا که آنها در صورت پیروزی در این مسابقه می توانند جواز حضور در رقابت‌های اروپایی فصل آینده را کسب کنند.

به طور قطع یکی از امیدهای اصلی آرسنال در دیدار امشب مقابل چلسی مهاجم گابنی این تیم یعنی پیر امریک اوبامیانگ خواهد بود. اوبامیانگ در دیدار مرحله نیمه نهایی هر دو گل تیمش مقابل منچسترسیتی را به ثمر رساند تا به تنهایی توپچی ها را به مسابقه فینال رسانده باشد.

طی هفته‌های گذشته شایعات زیادی درباره ماندن یا جدایی اوبامیانگ از آرسنال مطرح شده است. از طرفی خود این بازیکن نیز موضع دقیق خود را در این باره مشخص نکرده تا به نوعی همه چیز در هاله ای از ابهام باشد. حالا و در همین رابطه اما دیلی میل در یک گزارش جالب فاش کرده که مهاجم گابنی در نقل و انتقالات ژانویه تا آستانه انتقال به چلسی پیش رفته اما دستمزد درخواستی بالای این بازیکن باعث شده که این موضوع در آخرین لحظات منتفی شود و اوبامیانگ جمع شاگردان میکل آرتتا باقی بماند.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ آرسنال چلسی