اوبامیانگ و ثبت یک رکورد ویژه برای توپچی ها(عکس)

پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی آرسنال با گلزنی مقابله به یک رکورد ویژه با توپچی ها دست یافت....

به گزارش "ورزش سه"، پس از درخشش فوق العاده در ترکیب دورتموند تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن مهاجم گابنی این تیم یعنی پیر امریک اوبامیانگ شدند اما نهایتا او در نقل و انتقالات زمستانی سال ۲۰۱۸ لیگ برتر انگلیس و باشگاه آرسنال را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

 با وجود عملکرد پر نوسان آرسنال طی یکی دو فصل اخیر اما اوبامیانگ یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده و همواره عملکرد درخشانی ارائه داده است. مهاجم ۳۰ ساله در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر نیز آمار فوق‌العاده ای از خود به جای گذاشته و امید اول تیم لندنی برای گلزنی به حساب آمده است.

از دقایقی پیش اما دو تیم آرسنال و نوریچ در چهارچوب رقابتهای هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی تا پایان نیمه اول با دو گل به سود توپچی‌های دنبال می‌شود. گل اول آرسنال اما توسط اوبامیانگ به ثمر رسید تا این بازیکن رکورد ویژه‌ای را به نام خود ثبت کند. اوبا حالا به بازیکنی از آرسنال تبدیل شد که در سریعترین زمان ممکن و با ۷۹ بازی به رکورد ۵۰ گل برای این تیم رسیده است.

پیش از اوبامیانگ به ترتیب تیری آنری بعد از ۸۳ و یان راین پس از انجام ۸۷ مسابقه برای آرسنال، توانسته بودند ۵۰ گل وارد دروازه حریفان تیم لندنی کنند.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ آرسنال