اوبلاک: تیبو کورتوا تنها رقیب من نیست

یان اوبلاک، دروازه بان اسلوونیایی اتلتیکومادرید می‌گوید که دیدار برابر لیورپول بهترین بازی اش برای این تیم نبوده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یان اوبلاک طی فصول اخیر خودش را در قامت یکی از بهترین دروازه بانان دنیا نشان داده است. او همواره عملکرد کم نوسانی در ترکیب تیم دیگو سیمئونه ارائه داده و همواره بازیکنی بدون جانشین در روخی بلانکو تلقی شده است.

پیش تعلیق رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا، اتلتیکو مادرید موفق شد در یک بازی دراماتیک و جذاب مدافع عنوان قهرمانی یعنی لیورپول را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود. در آن بازی یان اوبلاک عملکرد بی نظیری از خود ارائه داد و مهمترین دلیل صعود روخی بلانکو در آنفیلد بود.

دروازه‌بان اسلوونیایی اتلتیکو حالا درباره آن دیدار می گوید: " مقابل لیورپول عملکرد خوبی ارائه دادم اما نمی‌گویم که آن بازی یکی از بهترین عملکردهایم برای اتلتیکو بوده است. با این حال اما شاید یکی از مهم ترین های آنها باشد."

اوبلاک درباره جایزه زامورا و شانس خود برای کسب این جایزه نیز گفت: " تنها رقیب من تیبو کورتوا نیست بلکه دو یا سه دروازه‌بان دیگر نیز وجود دارند عملکرد فوق العاده را از خود ارائه داده‌اند. با این حال من به جایزه زامورا اهمیت نمی دهم و فقط می‌خواهم به جام لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کنم."

بیشتر بخوانید:
رونمایی از فرمول انتقال لائوتارو به بارسا+ عکس
هواداران بنفیکا و حمله به اتوبوس بازیکنان خودی!
اظهار نظری که دوباره جنجالی شد؛ «خفه شو و دریبلت را بزن!» 

تگ ها


یان اوبلاک اتلتیکو مادرید فوتبال جهان جان اوبلاک تیبو کورتوا اتلتیکو مادرید رئال مادرید لالیگا فوتبال