اوبلاک: دوست دارم بهترین دروازه بان جهان باشم

یان اوبلاک امروز یک جایزه ارزشمند دیگر به کلکسیون افتخاراتش اضافه کرد. به گزارش مدال، یان اوبلاک، دروازه بان اهل اسلوونی اتل ......

یان اوبلاک امروز یک جایزه ارزشمند دیگر به کلکسیون افتخاراتش اضافه کرد.

به گزارش مدال، یان اوبلاک، دروازه بان اهل اسلوونی اتلتیکو مادرید حاضر نشد درباره آینده‌اش شفاف سازی کند.
اوبلاک که هنوز تکلیف تمدید قراردادش مشخص نیست، بدون تردید از بهترین دروازه‌بانان دنیا است و حتی سیمئونه باور ندارد نام او چطور در میان سه دروازه بان برتر سال قرار نگرفت. مذاکرات میان او و اتلتیکو مادرید همچنان ادامه دارد اما به طرز عجیبی هنوز به نتیجه نرسیده و همین هم باعث شده نام اوبلاک بار دیگر در بازار نقل و انتقالات به گوش برسد.

به نقل از مارکا، اوبلاک که عصر امروز برای سومین سال متوالی جایزه زامورا را کسب کرد، گفت:
"دوست دارم بشنوم بهترین دروازه بان دنیا هستم. تلاش می‌کنم از بهترین‌ها باشم. این جایزه ثمره تلاش همه بازیکنان تیم است و آنها در این راه کمک زیادی به من کردند. از آنها، کادر فنی و هواداران که کمک می‌کنند من کلین شیت کنم، تشکر می‌کنم. امیدوارم برای سال‌های زیاد در اتلتی و لالیگا بازی کنم. آینده؟ فعلا که اینجا هستم. امسال لالیگا بسیار نزدیک و فشرده است. این برای هواداران و مردم خوب است چون رقابت هیجان انگیز و جذابی جریان دارد. فک می‌کنم همین روند تا انتهای فصل ادامه داشته باشد. امیدوارم امسال جام‌های بیشتری در راه باشد. سال گذشته و تابستان یک جام بردیم و امیدوارم امسال بیشتر ببریم."

تگ ها


جان اوبلاک اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال