اوبلاک: لیورپول فقط این سه بازیکن نیست!

یان اوبلاک، دروازه بان اتلتیکومادرید گفت: همه بازیکنان لیورپول در سطح بالایی قرار دارند، به علاوه اینکه آنها در حال حاضر در فرم بسیار خوبی قرار دارند و همه آنها مرا نگران می کنند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتلتیکومادرید که از بحران مصدومیت رنج می برد، امشب در اولین بازی دور حذفی لیگ قهرمانان در استادیوم واندا متروپولیتانو پذیرای لیورپول خواهد بود. مثلث خط حمله لیورپول در این فصل نیز عملکرد درخشانی داشته و در آمادگی کامل به سر می برد، اما یان اوبلاک مدعی شد همه بازیکنان لیورپول خطرناک به شمار می آیند.

یان اوبلاک وی در مورد سوال خبرنگارن در رابطه با رویارویی با مثلث محمد صلاح، سادیو مانه و روبرتو فرمینو گفت: "ما همه چیز را در مورد حریف تجزیه و تحلیل کرده ایم. آنها سه بازیکن فوق العاده ای هستند، اما لیورپول فقط معطوف به آنها نیست. همه بازیکنان لیورپول در سطح بالایی قرار دارند، به علاوه اینکه آنها در حال حاضر در فرم بسیار خوبی قرار دارند و همه آنها مرا نگران می کنند. ما باید در مقابل تیم لیورپول بازی کنیم، نه فقط در برابر سه بازیکن خوب.

من معتقدم وقتی یک تیم در طول فصل تنها در یک بازی مغلوب شده، لیاقت عنوان بخت اول کسب عنوان قهرمانی را داراست. البته این بدان معنا نیست که ما تسلیم شده ایم، شانس ما برای صعود به دور بعدی هنوز هم وجود دارد و ما می خواهیم تا حد امکان نمایش خوبی ارائه داده و تلاش کنیم.

آلیسون بکر یکی از آماده ترین دروازه بان های دنیا محسوب می شود که به عنوان بهترین سنگربان سال نیز برگزیده شد. من برای آلیسون بهترین ها را آرزو می کنم، اما امیدوارم در دیدار مقابل لیورپول ما به اندازه کافی خوب باشیم."

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-لیورپول UEFA Champions League فوتبال