اوتامندی: در بازیسازی پیشرفت زیادی کرده‌ ام

نیکولاس اوتامندی، مدافع آرژانتینی سیتیزن ها کهقراردادش راتا سال 2022تمدید کرده است، درتابستان 2015 از والنسیا به منچسترسیتی پیوست ......

نیکولاس اوتامندی، مدافع آرژانتینی‌ سیتیزن ها که قراردادش را تا سال 2022 تمدید کرده است، در تابستان 2015 از والنسیا به منچسترسیتی پیوست. اوتا، خیلی زود به یکی از ارکان خط دفاعی سیتیزن‌ها تبدیل شد و حال می توان گفت پپ گواردیولا او را یکی از مهم ترین بازیکنانش می داند.

به گزارش سایت گل، اوتامندی در مصاحبه‌ای که پس از امضای قرارداد انجام داد به CityTV، گفت:

فکر می کنم که اکنون نقش مهمی دارم، چون مدافعان وسط باید بازیسازی کرده و کاری کنند که تیم بهترین نمایشش را نشان دهد. اینکار را پپ به خوبی به ما یاد داده است. از روز اولی که با او کار می کنید، همه چیز را یاد می گیرید. هر حرکت، نحوه جایگیری و چگونگی توپگیری. همه این اطلاعات در مغز بازیکنان است و این برای هربازیکنی بسیار مهم محسوب می شود. خیلی خوشحالم که این سبک از فوتبال را به نمایش می گذاریم.

فکر می کنم در بازیسازی بسیار پیشرفت کرده ام و می دانم در فضای خالی، چگونه بازیکن مناسب را پیدا کرده و پاس دهم. این چیزی است که هرروز در تمرینات تکرار می کنید. در این جبهه از بازی ام، بیشترین پیشرفت را داشته ام. 

پپ گواردیولا ماه قبل، اوتامندی را «سوپرمن» خطاب کرد، اما این مدافع آرژانتینی باور دارد بدون این مرد اسپانیایی، نمی توانست تا این حد پیشرفت کند. 

وقتی سرمربی‌ای مانند پپ شما را تحسین می کند، ارزش زیادی دارد. از وقتی او آمده، نکات زیادی یاد گرفته ام و همانطور که گفته ام، تلاش دارم تا لذت ببرم. در دوره زمانی خاصی قرار داریم و سعی می کنیم از فوتبال لذت ببریم.

پپ دیوانه و عاشق فوتبال و ورزش است. واقعا لذت می برم و قدردانش هستم، چون فوتبال باعث می شود لذت ببرم. این روزها با توجه به پیشرفتی کردم، در موقعیت خوبی قرار دارم. بازیکنان روز به روز خودشان را بهتر می کنند. من هم سعی می کنم پس از هر بازی، بازیکن بهتری شوم.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال