اوج نگرانی در رئال، احتمال دوری طولانی مدت آلابا

پیروزی ۰-۳ رئال در زمین شریف با مصدومیت داوید آلابا کمرنگ شد و اکنون این نگرانی وجود دارد که او سال ۲۰۲۱ دیگر نتواند به میادین برگردد....

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که رئال به پیروزی در زمین شریف نیاز داشت، توانست با سه گل بر حریف مولداو خود غلبه کند اما در این شب درخشان، داوید آلابا دچار مصدومیت شد.

۶۳ دقیقه از بازی گذشته بود که مدافع اتریشی درون محوطه جریمه رئال روی زمین نشست و اعلام کرد که قادر به ادامه بازی نیست. پزشکان وارد زمین شدند و ۲ دقیقه بعد دستور تعویض نیز صادر شد.

در پایان بازی کارلو آنچلوتی سرمربی رئال گفت که مشکل ستاره اتریشی چندان جدی نیست ولی تایید کرد که ساق پای او رگ به رگ شده و پس از MRI مشخص خواهد شد که شرایط دقیق او چگونه است.

طبق ادعای مارکا از شب گذشته نگرانی ها در رئال شروع شده چرا که این احتمال وجود دارد آلابا تا پایان سال ۲۰۲۱ نتواند به میادین برگردد.

اگر مشکل او مصدومیت درجه یک ساق پا باشد،  بین ۳ تا ۴ هفته بازی های رئال را از دست خواهد داد. مصدومیت درجه دو این دوری را به ۴ تا ۶ هفته افزایش می دهد و در بدترین حالت بین ۶ تا ۸ هفته قادر به همراهی رئال نخواهد بود. آلابا امروز را استراحت خواهد کرد و فردا در کلینیک رئال حاضر خواهد شد.

رئال در یک ماه پیش رو بازی های سنگینی برابر سویا، بیلبائو، اتلتیکو، سوسیداد و اینتر پیش رو دارد که غیبت آلابا در آنها می تواند کاملا محسوس باشد.

تگ ها


دیوید آلابا فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال