اوج گیری شاگردان نکونام در نیم فصل دوم

شاگردان جواد نکونام در نیم فصل دوم نتایجی به مراتب بهتر از نیم فصل نخست گرفتند تا بعد از پرسپولیس دومین تیم برتر این مقطع از لیگ باشند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فولاد در پایان نیم فصل نخست (هفته پانزدهم رقابتها) لیگ برتر با ۲۳ امتیاز از ۱۵ بازی در رده هشتم قرار گرفته بود. اما نکونام و بازیکنان تیمش در نیم فصل دوم نتایج درخشانی گرفته و با پیروزی‌های متوالی توانستند هم جایگاه خود را در جدول ارتقا بخشیده و به رده پنجم صعود کنند، هم بعد از پرسپولیس دومین تیم برتر این مقطع از لیگ برتر شوند.

فولاد در جدول فرضی نیم فصل دوم در حالی با ۵ پیروزی، یک مساوی و یک شکست از ۷ بازی و کسب ۱۶ امتیاز، دومین تیم برتر است که از دیگر تیم ها یک بازی کمتر دارد. تیم فوتبال پرسپولیس صدرنشین کنونی لیگ برتر با ۷ پیروزی و یک تساوی و کسب ۲۲ امتیاز بهترین تیم نیم فصل دوم است.

تنها شکست فولاد در نیم فصل دوم در دیداری خارج از خانه مقابل سپاهان با نتیجه ۲ بر یک ثبت شد و تنها پیروزی خارج از خانه آنها نیز مقابل پیکان و با نتیجه ۲ بر یک به دست آمد. تنها مساوی آنها هم در یک دیدار خارج از خانه مقابل صنعت نفت آبادان بود که دو تیم با نتیجه ۲-۲ مقابل هم متوقف شدند. 

سرخ پوشان اهوازی در نیم فصل دوم با ۱۲ گل زده به همراه تراکتور سومین خط حمله خطرناک و با ۷ گل خورده دومین تیم قوی در فاز تدافعی را در اختیار دارند.

نتایج دیدارهای تیم فوتبال فولاد در نیم فصل دوم؛

صنعت نفت ۲ - فولاد ۲
فولاد ۲ - استقلال یک
سپاهان ۲ - فولاد یک
فولاد ۲ - شهرخودرو صفر
پیکان یک - فولاد ۲
فولاد یک - شاهین بوشهر صفر
فولاد ۲ - ماشین سازی یک

بیشتر بخوانید:

ضرری که فولاد و نکونام از کرونا کردند!

موضع‌گیری جدید استقلال علیه نکونام و فولادی‌ها

 

 

تگ ها


تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران جواد نکونام لیگ برتر خلیج فارس فوتبال