اودینزه 0 - 3 ناپولی؛ نزدیک شدن شاگردان کارلتو به صدر

شاگردان آنجلوتی با برتری در هفته نهم سری آ فاصله خود را با صدر جدول به 4 امتیاز کاهش دادند ......

شاگردان آنجلوتی با برتری در هفته نهم سری آ فاصله خود را با صدر جدول به 4 امتیاز کاهش دادند.

به گزارش مدال، در هفته نهم سری آ ایتالیا ، تیم های اودینزه و ناپولی از ساعت 22:00 در استادیوم داچیا آرنا به مصاف هم رفتند؛ این دیدار در نهایت با حساب 3 بر 0 به سود شاگردان آنجلوتی به پایان رسید.

 

در دقایق ابتدایی بازی،  سیمونه وردی مهاجم ایتالیایی تیم ناپولی، به دلیل مصدومیت از بازی خارج و فابیان رویز اسپانیایی جایگزین او شد؛ رویز  پس از ده دقیقه حضور در میدان و در دقیقه 14 بازی توانست گل اول را برای ناپولی به ثمر برساند؛ در ادامه دو تیم بازی درگیرانه ای را انجام دادند و داور میدان مجبور  شد سه بار از کارت زرد خود استفاده کند؛ نیمه اول با برتری یک گله ناپلی ها به پایان رسید.

 

در نیمه دوم هم،  بازی درگیرانه دو تیم ادامه پیدا کرد تا جایی که قاضی میدان چهار بار بازیکنان دو تیم را با کارت های زرد خود جریمه کرد؛ در دقیقه 82 با خطای بازیکنان اودینزه یک پنالتی به سود ناپولی گرفته شد و دنیس مرتنز آن را تبدیل به گل دوم تیمش کرد؛ سه دقیقه بعد مرتنز پایه گذار گل سوم تیمش شد و با پاسی زیبا روگ را در موقعیت گل قرار داد تا این بازیکن زننده گل سوم تیمش باشد. در نهایت این بازی با برتری سه گله ناپولی به پایان رسید.

تگ ها


سری آ فوتبال