اورا: سوارز 7 بار به من توهین نژادپرستی کرد

پاتریس اورا مدافع سابق تیم‌ملی فوتبال فرانسه و باشگاه منچستریونایتد بار دیگر توضیحاتی را درباره حرکت نژادپرستانه سوارز علیه او ارائه داد....

زمانی که سوارز در لیورپول توپ می‌زد، او حاضر نشد قبل از بازی لیورپول و منچستریونایتد با اورا دست بدهد، چرا که قبل از این آنها علیه یکدیگر جبهه گرفته بودند و سوارز توهین نژادپرستانه علیه این بازیکن فرانسوی مطرح کرده بود.
به گزارش مدال، اورا که در سن 38 سالگی به تازگی از فوتبال خداحافظی کرده است، با دیگر به اتفاقات بین خودش و سوارز پرداخت و گفت: زمانی که سوارز با من دست نداد، قصد داشتم به او یک سیلی بزنم، اما لحظه آخر خودم را کنترل کردم.
اورا درباره بازی سال 2011 نیز توضیحاتی را ارائه داد و افزود: سوارز در آن بازی مثل یک نژادپرست افراطی با من برخورد کرد، او در آن بازی هفت بار با گفتن کلمه "سیاه" به من توهین کرد.
بازیکن سابق شیاطین سرخ در ادامه صحبت‌هایش درباره سوارز گفت: آن روز سوارز برخورد بسیار بدی با من داشت، اما من هیچ وقت از او متنفر نبودم، حتی چندین بار من او را در ترکیب موردعلاقه‌ام قرار داده‌ام، ولی آن روز قصد داشتم با او درگیر شوم.
قابل ذکر است که در آن مقطع لوییس سوارز به دلیل انجام این حرکت ناشایست توسط اتحادیه فوتبال انگلیس از 8 بازی رسمی محروم شد.

بیشتر بخوانید:
به مناسبت خداحافظی پاتریس اورا؛فنی در زمین چمن، دیوانه‌ در اینستاگرام!

 

تگ ها


لوییس سوارز اورا سوارز نژادپرستی در فوتبال نژادپرستی سوارز فوتبال