اورا: پاتریس اورای منچستریونایتد تمام شد

اورا در لندن، به فکر تجربه چالش جدیدی است. پاتریس اورا،مدافع چپ جدید وس ......

اورا در لندن، به فکر تجربه چالش جدیدی است.

پاتریس اورا، مدافع چپ جدید وست هم می گوید که او دیگر آن بازیکن سابق در دوران حضورش در منچستریونایتد نیست و می خواهد اورایی جدید برای وست هم باشد.

به گزارش سایت گل، پنج قهرمانی در لیگ برتر، سه لیگ کاپ و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دستاوردهای اورا در منچستر بود؛ پیش از این که این بازیکن راهی یوونتوس شود. وی در نخستین مصاحبه خود با سایت وست هم گفته است:

پاتریس اورای منچستریونایتد تمام شد. حالا چالشی جدید پیش روی پاتریس اورایی است که برای وست هم بازی می کند. مردم می گویند: «وقتی که شما دیگر چیزی برای اثبات کردن ندارید، چرا هنوز بازی می کنید؟» ولی هر روز که بیدار می شوید، زمینه ای وجود دارد که باید در آن خود را اثبات کنید. در این مدت که انفرادی کار می کردم، حتی یک بار هم به فکر خداحافظی کردن نیافتادم. هر روز با اشتیاق بالا به تمرین می پرداختم. در زندگی، کسی چیزی را به رایگان در اختیارم قرار نداده و به همین خاطر می دانم که باید به سختی تلاش کنم. من ذهنیت پیروزی طلبی خود را به تمامی بازی ها خواهم برد. حتی در تمرینات و بدنسازی هم، باید چنین ذهنیتی داشت. برای من، پیروزی دستاوردی عادی است. تمام تلاشم را می کنم که این ذهنیت را برای هم تیمی های خود نیز به ارمغان بیاورم.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال