اورتون بار دیگر شانس خود را امتحان می‌کنند؛ این بار 45 میلیون پوند

به گزارشتلگراف، باشگاه لیورپولی پیشنهاد 40 میلیون پوند به اضافه 5 میلیون پوند بندهای تشویقی برای جذب هافبک ملی پوش ایسلندی سوانزی ارسال کرده است ......

به گزارش تلگراف، باشگاه لیورپولی پیشنهاد 40 میلیون پوند به اضافه 5 میلیون پوند بندهای تشویقی برای جذب هافبک ملی پوش ایسلندی سوانزی ارسال کرده است. سوانزی گفته است برای فروش این بازیکن 50 میلیون پوند می خواهد، اما اورتون امیدوار است که این پیشنهاد مورد توجه باشگاه ولزی قرار بگیرد تا تافی ها بتوانند بزرگ ترین خرید فصل خود را انجام دهند. سیگوردسون با سوانزی به تور پیش فصل ایالات متحده نرفته است و سرمربی باشگاه، پل کلمنت گفته است او در فرم مناسبی برای حضور در تمرینات قرار نداشت. اورتون پیش تر پیشنهاد 40 میلیون پوندی ارسال کرده بود که توسط سوانزی رد شده بود. 

با این حال کومان تا همین حالا هم بازیکنان نام آشنای زیادی را جذب کرده است، از جمله وین رونی، جوردن پیکفورد، مایکل کین و دیوی کلاسن. اما هم چنان مشخص نیست آخرین بازیکن مد نظر آن ها، گیلفی سیگوردسون، در این تابستان راهی گودیسون پارک خواهد شد یا خیر. کلمنت هفته گذشته در مورد این انتقال، گفته بود:

من این موضوع [ماندن سیگوردسون در سوانزی] را غیر ممکن نمی دانم. رابطه من با سیگوردسون بسیار خوب است و همه از این موضوع مطلع اند. حال باید ببینیم راه حل برای این شرایط چه خواهد بود.

در عین حال سوانزی خود به دنبال جذب ناصر چادلی با مبلغ 20 میلیون پوند است. بازیکنی که مدت هاست مورد توجه باشگاه ولزی قرار گرفته است. آن ها هم چنین پیشنهاد ولوورهمپتون برای جذب مدافع سوانزی، استفان کینگزلی را رد کرده است.

تگ ها


اخبار روز اورتون فوتبال