اورتون؛ ما هم سردار آزمون را می خواهیم

سایت کالچو مرکاتوی ایتالیا نوشت سردار آزمون با عدم تمدید قرارداد با باشگاه زنیت تیم اورتون را به عقد قرارداد با خویش امیدوار کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که پیش تر رسانه های روسی و فرانسوی خبر دادند که باشگاه لیون با سردار آزمون برای عقد قرارداد به مدت ۴.۵ فصل به توافق رسیدند و در صورت صدور رضایتنامه این بازیکن از سوی باشگاه زنیت در تعطیلات نیم فصل مهاجم تیم ملی فوتبال ایران راهی فرانسه خواهد شد.

فرهاد مشیری مالک ایرانی الاصل باشگاه اورتون در تلاش برای جذب سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است و قرار است در صورت خروج ریچارلیسون از گودیسون پارک سردار آزمون از سوی باشگاه اورتون به خدمت گرفته شود. نکته مهم اینکه باشگاه اورتون روی بخدمت گیری سردار آزمون در تعطیلات زمستانی تاکید ندارد و بیشتر علاقمند است در ابتدای فصل مهاجم ایرانی تیم زنیت را به ترکیب اضافه کند. به این خاطر که ریچارلیسون در پایان فصل جاری اورتون را ترک خواهد کرد.

در حالی که باشگاه اورتون اعلام کرده ما هم سردار آزمون را می خواهیم تلاش های باشگاه زنیت برای تمدید قرارداد سردار آزمون هم چنان ادامه دارد هر چند این تلاش ها در گذشته نتیجه ای به همراه نداشته است. آزمون ۲۶ ساله که در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود در ۱۰۴ بازی‌اش برای زنیت از زمان پیوستن به این تیم در سال ۲۰۱۹، ۶۲ گل زده و ۳۶ پاس گل داده که ۱۰ تا از گل‌ها و ۵ تا از پاس‌هایش در ۲۱ بازی‌ او در این فصل بوده است.

زنیت در صورت از دست دادن سردار آزمون در تعطیلات زمستانی کار سختی برای پیدا کردن مهاجم جانشین پیش رو خواهد داشت. به خصوص که مهاجم جدید باید در یک فرصت کم با هم تیمی هایش هماهنگ شود.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ اورتون سردار آزمون