اورتون ۱ - ۳ منچستریونایتد؛ فرار از بحران

یونایتد در دیداری دشوار موفق شد ۱-۳ اورتون را مغلوب کند....


به گزارش "ورزش سه"، بعد از قبول دو شکست متوالی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان برابر آرسنال و باشاک شهیر، امروز یونایتد علیرفم عقب افتادن از اورتون در نهایت با دبل بورنو فرناندز و تک گل ادینسون کاوانی موفق شد ۱-۳ اورتون را شکست دهد.

اورتون بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هفت بود که این تیم روی ارسال برنارد صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه کالورت لوین از بالای دروازه یونایتد به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۱۸ اورتون بود که به گل اول دست یافت. اثرگذاری کالورت لوین روی توپ باعث شد برنارد در سمت چپ صاحب فرصت شده و با یک ضربه زمینی به گوشه دروازه گل اول را به ثمر برساند.

اما خیلی سریع و در دقیقه ۲۴ یونایتد به گل رسید. لوک شاو از سمت چپ روی دروازه اورتون ارسال دقیقی داشت و برونو فرناندز با یک ضربه سر زیبا دروازه جوردن پیکفورد را باز کرد.

در دقیقه ۲۴ اورتون تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت، اما ضربه محم لوکاس دینیه به دیرک دروازه داوید دخیا برخورد کرد و با بدشانسی تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۳۱ شیاطین سرخ صاحب یک فرصت گلزنی روی یک موقعیت ایستگاهی شدند، اما ضربه برونو فرناندز از فاصله ای قابل توجه با عکس العمل پیکفورد همراه شد.

اما در دقیقه ۳۲ یونایتد به گل دوم هم دست یافت. این بار ارسال برونو فرناندز از سمت چپ بود وارد دروازه شد و در این میان مارکوس راشفورد نیز تلاش کرد روی توپ اثر بگذارد، اما در نهایت گل به نام برونو ثبت شد. در دقایق باقیمانده نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و یونایتد با برتری ۱-۲ راهی رختکن شد.

دقایق ایتدایی نیمه دوم نیز آرام دنبال شد و در دقیقه ۶۱ بود که در شلوغی محوطه و با اشتباه عجیب پیکفورد و از دست دادن توپ، یونایتد فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه هری مگوایر در دهانه دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد و با پاس فرد بود که مارکوس راشفورد در موقعیتی تک به تک تا آستانه زدن گل سوم تیمش نیز پیش رفت، اما پیکفورد با عکس العملی فوق العاده دروازه تیمش را نجات داد. در دقیقه ۷۵ بود که کالورت لوین در مقابل دروازه آماده به ثمر رساندن گل تساوی اورتون بود، اما هری مگوایر با ضربه سر دروازه یونایتد را نجات داد.

در دقیقه ۸۸ برونو فرناندز از فاصله ای دور و روی یک موقعیت ایستگاهی شانس خود را برای هت تریک امتحان کرد، اما ضربه او از بالای دروازه اورتون به بیرون رفت.

اما در اوقات اضافی و روی ضدحمله سریع یونایتد بود که کاوانی روی پاس خوب برونو فرناندز و با یک ضربه زمینی در موقعیتی تک به تک موفق به گلزنی شد تا یونایتد در نهایت ۱-۳ اورتون را شکست دهد.

تگ ها


منچستر یونایتد