اورتون یا وستهام، مقصد ستاره جدید بارسلونا

رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند بارسلونا در حال مذاکره برای واگذاری مارتین بریث‌ویت به یکی از دو باشگاه وستهام یا اورتون است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می‌رسد آینده مارتین بریث‌ویت ستاره بارسلونا در لیگ برتر انگلیس خواهد بود چرا که بر اساس گزارش رسانه‌های اسپانیایی، بارسا برای واگذاری او با دو باشگاه لیگ برتری وستهام و اورتون در حال مذاکره است.

بریث‌ویت در فصل جاری و زمانی که بارسا به دلیل مصدومیت بازیکنانش به تقویت مبرم نیاز فوری داشت از لگانس به خدمت گرفته شد. بریث‌ویت که در گذشته سابق بازی در انگلیس را دارد حالا به عنوان بازیکنی به مراتب بهتر به فوتبال این کشور برخواهد گشت. او در سال ۲۰۱۷ در میدلزبورو بازی می‌کرد و زمانی که در سال ۲۰۱۸ به صورت قرضی به بوردو پیوست کمتر کسی گمان می‌کرد که یک روز از بارسلونا سر در بیاورد.

بریث‌ویت نمی‌تواند در بازی‌های باقی مانده بارسا در لیگ قهرمانان به میدان برود چرا که بر اساس قانون ویژه لالیگا به این تیم ملحق شده، قانونی که به تیم‌ها اجازه می‌دهد در صورتی که به دلیل مصدومیت بازیکنان شان نیازی مبرم به اضافه کردن مهره جدید داشته باشند در زمانی به جز پنجره نقل و انتقالاتی بازیکن به خدمت بگیرند.

بریث‌ویت برای بارسلونا هفت بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته و در چهار مسابقه هم فیکس بوده. او در این بازیها یک گل برای بارسا به ثمر رسانده.

بیشتر بخوانید:
دورتموند: یک فصل دیگر جیدون سانچو را می خواهیم
ورود پیرلو به دنیای مربی‌گری با تیم زیر ۲۳سال یووه
بهترین گلزن تاریخ PSG در لیست خرید بایرن 

 

تگ ها


اورتون فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات مارتین بریتویت بارسلونا اورتون وستهام لالیگا لیگ برتر فوتبال