اوریگی: علاقه دارم به عنوان مهاجم نوک بازی کنم

دیووک اوریگی در خصوص پیروزی پرگل لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا، آینده اش در جمع قرمزهای آنفیلد و همچنین ماریو گومز، صحبت کرده است ......

دیووک اوریگی در خصوص پیروزی پرگل لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا، آینده اش در جمع قرمزهای آنفیلد و همچنین ماریو گومز، صحبت کرده است.

همانطور که احتمالا می دانید، دیووک اوریگی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به طور قرضی به وولفسبورگ پیوست. وی تا به حال در 6 دیدار برای وولفسبورگ به میدان رفته و موفق به زدن 2 گل شده است.

به گزارش ESPN، دیووک اوریگی در خصوص پیروزی پرگل لیورپول برابر ماریبور، اظهار داشت:

لیورپول، سزاوار این پیروزی بود. خوب است که هواداران لیورپول از تیم شان رضایت داشته باشند. برای جلب رضایت آن ها، چنین نتایج خوبی نیاز است.

این مهاجم بلژیکی همچنین بیان کرد که در حال حاضر به آینده اش در لیورپول فکر نمی کند:

باید بر روی عملکرد خودم تمرکز کنم. در فوتبال هرگز نمی دانید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. یورگن کلوپ روی لیورپول متمرکز است و من نیز روی عملکرد خودم در وولفسبورگ.

در غیاب ماریو گومز، اوریگی اخیرا در پست مهاجم نوک برای وولفسبورگ به میدان رفته و مورد تمجید سرمربی تیمش قرار گرفته است. این مهاجم 22 ساله در وصف ماریو گومز، کاپیتان وولفسبورگ ادامه داد:

او کاپیتان تیم است. اهمیت او برای تیم حتی در تمرینات قابل مشاهده است. می توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم. ماریو در محوطه جریمه، مهاجمی عالی است و راستش را بخواهید من نیز دوست دارم به عنوان مهاجم نوک بازی کنم. البته می توانم در پست های عقب تر نیز کیفیتم را نشان دهم. توانایی بازی به عنوان وینگر را دارم و می توانم از آن جا به سمت دروازه حرکت کنم.

تگ ها


اخبار روز دیووک اوریگی لیگ برتر فوتبال