اوزان از ترکیه؛ انتخاب کلوپ برای جانشینی فن‌دایک

میرر گزارش داد لیورپول مذاکره با باشگاه شالکه برای به خدمت گرفتن اوزان کاباک ستاره ترکیه‌ای این تیم را آغاز کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه انگلیسی میرر اعلام کرد لیورپول مذاکره با باشگاه شالکه را برای به خدمت گرفتن اوزان کاباک ستاره ترکیه‌ای این تیم آغاز کرده و یورگن کلوپ کاباک را گزینه مناسب برای پر کردن جای خالی ویرژیل فن دایک مصدوم می‌داند.

فن‌دایک که یکی از ستونهای اصلی لیورپول به حساب می‌آید چند روز پیش، بعد از خطای شدیدی که جردن پیکفورد سنگربان اورتون روی او انجام داد مصدوم شد و بعد از آنکه مشخص شد رباط صلیبی پاره کرده مسلماً بخش اعظم فصل را از دست خواهد داد و تقریباً تا انتهای فصل نمی‌تواند برای تیم یورگن کلوپ به میدان برود.

از همان زمان تلاش لیورپول برای پیدا کردن جانشین مناسب برای او آغاز شد. حالا بر اساس این گزارش یورگن کلوپ انتخاب خود را انجام داده و اوزان کاباک ستاره ترکیه‌ای باشگاه شالکه را به این منظور در نظر گرفته است.

اوزان کاباک با پیراهن تیم ملی ترکیه

میرر می‌گوید لیورپول به باشگاه شالکه اطلاع داده که در ماه ژانویه قصد دارد کاباک را به خدمت بگیرد. شالکه ارزش این ستاره ترکیه‌ای را ۴۰ میلیون پوند می‌داند ولی لیورپول قصد دارد در نهایت با پرداخت ۲۰ میلیون پوند این معامله را به سرانجام برساند.

تگ ها


لیورپول شالکه ۰۴